Simona je laskavá a tolerantní. Alespoň tak působí na televizních obrazovkách. Radek zase citlivý a občas se v nečekanou chvíli urazí. Jejich povahy příliš kompatibilní nejsou. Vědci v reality show Svatba na první pohled, jenž účastníky na základě psychologických testů a DNA dávají dohromady, se opět sekli.

Simona má Radka ráda, ale přiznává, že je jiný, než za koho ho měla. „Ráďa je hodnej člověk, na tom bych nerozporovala ani jednu větu, ale má trošku jinou povahu, než jsem si myslela, že mít bude. Když jsme se viděli poprvé, myslela jsem si, že budeš hodnej ťunťa nebo medvídek. Prostě dobrák od kosti,“ obrací se k němu.

„Ty seš dobrej člověk a pak máš ohňostroj a pak zas dobrý,“ naznačuje Simona, že Radek se někdy kaboní a nebo dá nečekaně průchod návalu vzteku.

„Já se s tím potýkám odmalička, že jsem byl nerváček. Člověk byl pod stresem,“ tvrdí Radek s tím, že natáčení nebyla procházka růžovým sadem. „Od rozhovoru s psycholožkou už to bylo zase všechno v pohodě,“ prozradil pro Nova plus.

V některých chvílích se dokázal i radovat. Třeba když zjistil, že jedou na líbánky do Portugalska. „Já jsem malej kluk v těhle ohledech, baví mě těšit se z takových věcí. Do Portugalska se člověk jen tak nedostane. Co bych tam dělal, když se tam nehraje fotbal,“ vtipkuje.

Posléze si ale Radek rýpnul do Natálky s Františkem. „Když se pak člověk zpětně dozvěděl, že někdo jel na Zanzibar…,“ naznačil, že Portugalsko je o hodně tříd níže. „Tady jsme alespoň mohli něco poznávat. Viděli jsme něco. Zanzibar je vyloženě líbánková destinace pro lidi, co se znají,“ vidí v tom pozitiva Simona.

„Možná bychom dopadli jako František s Natálkou,“ řekne najednou Radek a naznačí, že jim to nevyšlo. To se všichni snažili zakrýt blábolením s tím, že Natálka a František mají úplně jiné povahy, ale už bylo příliš pozdě.

Podobné faux pas udělala nedávno Gábina Partyšová, která moderuje Snídani s Novou. I ta tam měla za hosty Simonu a Radka. Vzhledem k tomu, že se pořad předtáčí, je jasné, že spolu některé páry už nejsou. Nikdo však nesmí nic ani naznačit.

To Partyšová úplně nezvládla. Položila jim totiž otázku, ze které jasně vyplývá, že se cesty Simony a Radka rozdělily. „A co bude dál? Vídáte se občas?“ tázala se a začala se nervózně uchechtávat.

Trapno se snažil zachránit moderátor Aleš se Simonou. „Budou Vánoce, Velikonoce, a tak...,“ smáli se všichni z nervozity a Partyšová pak musela dostat pořádně vynadáno. Snažila se, jak mohla, ale tohle zkrátka nikdo přeslechnout nemohl.