Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ona má problém se vším, kritizují fanoušci Petru z třetího dílu Svatby naslepo

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: Nova TV

Ve třetím díle Svatby naslepo se diváci seznámili s dalším párem podstupujícím nezvyklý experiment, tentokrát vědci dali dohromady Petru a Reného. Nevěsta ale už pár minut po svém představení trumfla kyselou Natálii, které fanoušci pořadu nemohou přijít na jméno! 

Diváci se ve středu dočkali dalšího dílu nové reality show Svatba na první pohled, kde se věda pokouší najít ideální partnery.

Své ano si řekli doposud tři páry, František s Natálií, Štěpánka s Pavlem a Petra s Reném. Ještě minulý týden byla nejméně oblíbenou nevěstou věčně nafouknutá Natálie, která z dovolené snů udělala místo plné dusna a hádek, a na konci pobytu jako třešničku na dortu Františkovi sdělila, že se jí z představy, že by mohla mezi nimi přeskočit jiskra chce zvracet!

Natálii ale z pomysleného trůnu sesadila Petra, která má prakticky od první vteřiny problém úplně se vším! Nelíbí se jí svatební šaty a nakonec ztropí scénu hned po hlavním obřadu, není totiž spokojená ani s výběrem manžela!

Svatba na první pohled Svatba na první pohled Zdroj: Nova TV

"Já jsem vybíravá, ale zároveň nerozhodná," oznámila o sobě ihned nevěsta Petra v medailonku, a vzápětí to divákům předvedla v praxi, kdy si dlouhé hodiny nemohla vybrat svatební šaty.

Petra pracuje jako učitelka v mateřské školce a věda jí vybrala sportovně založeného sympaťáka Reného, kterého ovšem ihned po obřadu odsoudila s tím, že jí vlastně vůbec není sympatický!

"Nedivím se že jí René vadil, ona má totiž problém se vším. Ona je snad ještě horší než ta Natálie. Že těm sympaťákům vybírají takový cuchty! Protivný a namyšlený," shodují se fanoušci pořadu v komentářích na Instagramu i Facebooku! 

Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Zdroj: TV Nova

Svatba třetího páru byla z pohledu diváka prý zatím nejvíce odměřená, Petra se novomanželského polibku pomalu štítila, a celá atmosféra veselky byla minimálně rozpačitá. Kdo však nezklamal je Štěpánka s Pavlem!

Manželé Štěpánka a Pavel od začátku působí nejvíce uvolněně ze všech dvojic a podle toho vypadala i jejich svatební cesta, kde bylo vidět, že mezi nimi panuje skvělá chemie!

Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Zdroj: TV Nova

Nevěsta a její experimentální ženich mají podobný styl humoru a nebrání se ani prvním romantickým dotykům! Právě jim dávají diváci největší šanci na opravdovou lásku a vztah do budoucna!

Zda to ale párům vyjde a jak se vydýchají ve společných domácnostech, ukáží až další epizody. V té příští se představí poslední, čtvrtá dvojice a už z ukázek je jasné, že nebude nouze o emoce! Tak si nezapomeňte naladit TV Nova ve středu ve 20:20, kde se dozvíte, jak budou osudy účastníků reality show pokračovat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU