Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavel ze Svatby vymyslel přezdívku pro svůj penis a touží po sexu se Štěpánkou

Svatba na první pohled, Štěpánka a Pavel
Svatba na první pohled, Štěpánka a Pavel
Zdroj: TV Nova

Štěpánka a Pavel působí jako nerozlučný pár a to se sotva seznámili. Pro fanoušky reality show Svatba na první pohled jde jednoznačně o nejoblíbenější dvojici, pro kterou teď nastal bod zlomu. Štěpánka se k Pavlovi stěhuje. Zvládnou spolu tyhle dvě horké hlavy žít?

Podle fanoušků uzavřeli Štěpánka s Pavlem tichou dohodu, že si prostě účast v reality show Svatba na první pohled užijí. Podle toho to také vypadá. Neustále se spolu smějí a působí, jako kdyby se znali odjakživa. Zažili spolu ale teprve líbánky, ze kterých se vracejí a začínají spolu žít v Pavlově bytě.

„Ať se tady nepozabíjíme,“ přeje jim oběma Štěpánka u společného přípitku. „Ať se ti u mě líbí a je ti dobře,“ dodává k tomu Pavel. Dál se ovšem posunuli i jinak. „Budeme spát na normální manželské posteli a budou i normální manželské povinnosti,“ směje se Pavel, když vede Štěpánku do své ložnice.

Svatba na první pohled, Štěpánka a Pavel Svatba na první pohled, Štěpánka a Pavel Zdroj: TV Nova

Štěpánka neprotestuje, a tak při tom, když uléhají společně do postele, Pavel svým typicky laškovným stylem dodává: „Takže to ozkoušíme, vyzkoušíme kapitána?“ Jak tato zkouška dopadla, se dozvíte ve středeční epizodě.

Pravdou je, že jsou oba živelní a bez sexu by asi dlouho nevydrželi. Přesně to na nich jejich příznivci mají rádi. Přirozenost. „Máte krásný tetování a k vám to naprosto sedne. Jste krásný pár a z obou srší pozitivní energie a musím říct, že jste fakt kočka,“ lichotí Štěpánce na sociálních sítích jedna z fanynek. 

„Jste super, ale viděla jsem na začátku dílu nějakou dost ostrou hádku na líbánkách, tak snad se to vyřešilo,“ píše jí další s tím, že viděla upoutávku na následující díl. „Hádky do manželství patří,“ odpovídá jí Štěpánka a naznačuje tak, že jim to s Pavlem klape.

Už od líbánek se popadá za břicho. Nejraději vzpomíná na tanec, který Pavel v Řecku předvedl. „Pavla jsem ještě nikdy takhle nezažila. Naplno se odvázal a najednou z něho byl „mačo“. Odhodil zábrany a bylo mu jedno, jestli ho někdo pozoruje. Jen si to užíval, a to se mi líbilo. Když pak prohlásil, že poguje, to mě dorazilo,“ popisovala situaci Štěpánka.

Svatba na první pohled, Štěpánka a Pavel Svatba na první pohled, Štěpánka a Pavel Zdroj: TV Nova

„Vzpomněl jsem si na svoje mládí, kdy se běžně pogovalo. Začal jsem házet rukama a nohama, a do rytmu přeskakovat z jedné nohy na druhou,“ objasňoval principy pogování Pavel.

„Doufám jen, že to nikomu nepřipomnělo tanec skinů. Přece jen mám plešatou hlavu, tak aby to někoho nezmátlo. To bych byl nerad,“ dodal se smíchem Pavel, který dosud nenašel tu pravou. I proto se do Svatby na první pohled přihlásil.

„Žil jsem dlouho v zahraničí, a tak jsem byl zvyklý se seznamovat hlavně přes internet. Pořad mě zaujal především tím, že jsou do něj zapojeni odborníci, kteří páry dávají dohromady. Říkal jsem si, že mi třeba dokážou najít někoho, kdo se ke mně hodí. Taky mě dost zajímalo, jak to funguje,“ svěřil se Pavel. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky