Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatba na první pohled: Pavel naznačil, že se Štěpánkou touží po miminku

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: TV Nova

Nejoblíbenějším párem v reality show Svatba na první pohled jsou Štěpánka a Pavel. Jsou velmi extrovertní a nebojí se projevovat emoce. I proto nikoho nepřekvapilo, když statný sympaťák naznačil, že se budou snažit o miminko.

Oba by neměnili a oba jsou rádi, že se do televizního projektu přihlásili. „Od té doby, co jsme svoji, tak je to všechno vzhůru nohama, ale v dobrém slova smyslu. Je to hezký, jiný. Máme nové zážitky,“ svěřila se Štěpánka s tím, jak to jde po skončení natáčení.

„Díky tomuhle experimentu jsem si uvědomila určité věci. Svůj minulej život jsem zakopala. Můj život po Svatbách je mnohem lepší. Jsem takový blázen, že bych do toho šla znovu,“ prozrazuje a dává do placu radu. „Doporučili bychom to všem, kteří hledají svůj protějšek.“

Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Zdroj: TV Nova

Pavel dává mírně najevo obavy, ale po boku Štěpánky se cítí šťastně. „Teď musí přijít realita. Až teď poznám, jaký má Štěpánka charakter a naopak,“ tvrdí Pavel a do svojí lásky si rýpne. „Další, co bude u nás následovat, je Výměna manželek a Malé lásky,“ rozesměje Štěpánku.

Je jasné, že na založení rodiny čekat dlouho nebude. I on by se jistě do reality show přihlásil znovu. Vzhledem k tomu, jakou ženu potkal, jeho očekávání se splnila takřka do puntíku.

„Žil jsem dlouho v zahraničí, a tak jsem byl zvyklý se seznamovat hlavně přes internet. Pořad mě zaujal především tím, že jsou do něj zapojeni odborníci, kteří páry dávají dohromady. Říkal jsem si, že mi třeba dokážou najít někoho, kdo se ke mně hodí. Taky mě dost zajímalo, jak to funguje,“ svěřil se už dříve Pavel s důvodem, proč se do pořadu přihlásil.

Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Zdroj: TV Nova

„Očekávám pochopení, lásku, zábavu, adrenalin… A vůbec – všechno dobré i zlé, co k životu patří. Nechci hlavně žádný stereotyp,“ tvrdila Štěpánka.

„Za důležité považuji pravdomluvnost a taky věrnost. Myslím, že by partneři před sebou neměli nic skrývat. Problémy by měli řešit především společně, a ne s někým cizím, za zády toho druhého,“ jmenoval Pavel, co je pro něj ve vztahu důležité.

Štěpánka rozhodně nic skrývat neumí, takže se Pavel nemusí bát. Je ale pořádně výbušná a dominantní. I Pavel má však pár špatných vlastností.

„Z dobrých vlastností asi upřímnost a ochotu naslouchat a následně věci řešit. Se mnou většinou každý ví, na čem je. A také jsem dochvilný. Co je horší − občas bývám netrpělivý a moc neumím na věci čekat,“ práskl na sebe Pavel. Všichni však doufají, že spolu i přes rozdíly už zůstanou. Informace přinesl web Nova Plus.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky