Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatba na první pohled: Natálku s Františkem spojila intimní chvíle!

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Zdroj: TV Nova

Natálka s Františkem sice v reality show Svatba na první pohled spojila věda, ale už od začátku bylo jasné, že trio odborníků se seklo. Dusno na líbánkách by se dalo krájet. Manželé nakonec dala dohromady až jedna intimní chvíle.

Už od počátku měla Natálie jeden problém. František je sdílný, mluví rád a podle Natálie často a zbytečně. „Je to takový vševěd,“ říká a v jejím hlase je patrná známka jízlivosti. „Kdybych si mohl něco přát, tak aby byla Natálka alespoň trochu ukecaná tak jako já,“ netají se ani František tím, že si je vědom této jejich rozdílnosti. Tichost Natálie přičítá mimo jiné její zálibě v meditacích.

„Nezvládám lidi, kteří hodně mluví. Ale každý jsme nějaký,“ dodává Natália. „Snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci,“ uzavírá optimisticky konverzaci na toto téma.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko

Třeba se tento počáteční nesoulad podaří prvnímu manželskému páru překonat. Uvidíme, jestli se František naučí někdy mlčet, anebo se naopak Natálka rozpovídá. Zatím to vypadá, že svoji podstatu ani jeden nezměnil, což není nic divného.

Natálie je více spirituální, miluje přírodu, klid a meditace. František je zase romantik. Ideální tedy bylo kouknout se spolu na východ slunce. V časných ranních hodinách tak skutečně učinili. Romantická chvíle jako kdyby je spojila.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr

„Slunce, ty mraky, paprsky, červený nebe, to je fakt wow. Řeknete si, jo! To stálo za to. Bylo to bez tlaku, v pohodě, nenucené, přirozené, pak jsem si řekla, že jsem se bála úplně zbytečně,“ radovala se Natálka, která se po dlouhé době uvolnila.

„Vystoupila z komfortní zóny stejně jako já a bylo to příjemný to ráno,“ komentoval to František. Situace se mezi nimi začíná uklidňovat. Ještě na Zanzibaru měli pocit, že se vzájemně nesnesou. Na líbánkách si tedy dali den svobody.

„Dneska jsem konečně viděl, jak se Natálka při koupání na pláži hezky usmívá. Bylo hezké vidět ji šťastnou,“ řekl František. Jeho manželka opravdu vypadala spokojeně. Plavala ve smaragdově modré vodě a exotickou dovolenou si konečně užívala.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr

„Dali jsme si s Natálkou dárek – svobodu na jeden den. Každý jsme si vymysleli svůj program,“ dodal a odjel na kajaku vstříc svému vlastnímu dobrodružství. Nyní budou muset zvládnout 30 dní společného soužití.

Těžko říct, zda toho budou vůbec schopni. Ze všech párů se snesou nejméně. Nejvíce k sobě sedí Štěpánka s Pavlem, jenž jsou na líbánkách v Řecku. Nikdo by neřekl, že se k sobě takhle budou chovat lidé, co se skoro neznají. Tady se věda nesekla. Informace přinesl web Nova plus.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky