Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je s Františkem, nebo ne? Natálka ze Svatby se vyjádřila k otázkám fanoušků

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko
Svatba na první pohled, Natália Mykytenko
Zdroj: TV Nova

Příznivce reality show Svatba na první pohled nejvíce fascinuje Natália s Františkem. Oba sice nepatří mezi nejoblíbenější dvojice, ale minimálně vzbuzují rozporuplné emoce, a to se počítá. Všechny tedy logicky zajímá, zda jsou tihle dva spolu do dnešních dnů.

Chytrým hlavičkám neujde, že reality show Svatba na první pohled je předtáčená, takže páry spolu dnes dost možná nejsou. To ale nikdo doopravdy neví. Zvídavým fanouškům to nedá a ptají se účastníků pořád dokola. Oni to ale logicky nemohou říci.

„Jako pardon, ale to si vážně myslíte, že vám prozradím jen tak pro radost, zda jsem s panem F nebo ne?! Nikomu nic neřeknu, sorry, nemohu,“ napsala na Instagram Natálka. Stejně i ostatní soutěžící mlčí jako hrob a postují společně zamilované fotky.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Zdroj: TV Nova

Nejvíce věří lásku lidé Štěpánce a Pavlovi. „Z celého experimentu vás dva mám nejradši a nejvíc vám to přeju,“ píší jim na sociálních sítích. Pravdou je, že na televizních obrazovkách působí nejpřirozeněji a nejvíc jim to klape.

Postupem času se odhodlali i k intimnostem. Momentálně se vracejí ze svých líbánek a začínají spolu žít v Pavlově bytě. „Ať se tady nepozabíjíme,“ přeje jim oběma Štěpánka u společného přípitku. „Ať se ti u mě líbí a je ti dobře,“ dodává k tomu Pavel.

Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Svatba na první pohled, Štěpánka Hadenová, Pavel Dlesk Zdroj: TV Nova

Dál se ovšem posunuli i jinak. „Budeme spát na normální manželské posteli a budou i normální manželské povinnosti,“ směje se Pavel, když vede Štěpánku do své ložnice.

Štěpánka neprotestuje, a tak při tom, když uléhají společně do postele, Pavel svým typicky laškovným stylem dodává: „Takže to ozkoušíme, vyzkoušíme kapitána?“ Jak tato zkouška dopadla? To se dozvíte v následujícím díle, stejně jako jak to klape mezi Petrou a Reném.

Na svatební cestě je to u nich jako na houpačce – nahoru a dolů. René je velkým milovníkem adrenalinových sportů, zatímco Petra si ze všeho nejvíc užívá lehátko na rozpálené pláži. „Chtěla bych třicet stupňů a vodu teplou alespoň dvacet čtyři,“ povzdechla si Petra ještě předtím, než nasedla na raft. Už tušila, až ani jedno z toho ji dnes nečeká. „Jsem promrzlá na kost a mám husí kůži,“ říká zhruba po hodinové jízdě na raftu.

Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Zdroj: TV Nova

Ač se snaží, je toho na ní moc. Stačí málo a nehezky se rozkřikne na Reného, který je ve svém živlu a rozdováděně na ni stříká studenou vodu. „Snažil jsem se jí tu cestu udělat co nejzajímavější. Možná, kdyby se uvolnila, tak by si to užila,“ říká René

Posléze zklamaně dodává: „Asi to není dovolená podle jejích představ.“ Po obřadu vždy nastávají líbánky a po nich společné soužití jednotlivých párů. Po 30 dnech se budou muset rozhodnout, zda spolu chtějí zůstat, nebo se jejich cesty navždy rozejdou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky