Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bylo mi stydno, co jsem vypustila z pusy, přiznala Natálka ze Svatby

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Zdroj: TV Nova

Natálka a František si od začátku nerozuměli. Vzhledem k rozdílnosti povah to prostě nešlo. Natália po skončení líbánek dokonce řekla, že při představě, že by mezi nimi měla přeskočit jiskra, se jí chce blejt. Teď se za to před kamerou omlouvá.

„Začínám být trochu nasranej, protože tvoje hláška, že při představě, že by měla přeskočit jiskra, se ti chce blejt, to už mě docela uráží,“ řekl František po příletu ze Zanzibaru a Natália spěšně odkráčela domů. Ale jen na chvíli. Momentálně spolu musí v rámci sociálního experimentu žít.

Za vyhrocený konec se Natália stydí. „Když jsem koukala na tuhle scénu, říkala jsem si o můj bože. Bylo mi stydno za sebe a co jsem to vypustila z pusy a taky co jsem to předvedla. To nejsi ty, říkala jsem si. Pomalu jsem si ani nepamatovala, že jsem to udělala,“ komentovala situaci Natálka pro Nova plus.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko

„Nevěděla jsem v tu chvíli, co říkám, je to dojezd ze Zanzibaru. Plácala jsem nesmysly a bylo mi to líto,“ zpytovala svědomí a Františkovi se přímo ve studiu omluvila.

„Já si to neberu osobně, protože každej jsme nějakej. To, co říkáš o druhém člověku, vypovídá víc o tobě a naopak, ale tohle pro mě byla v tu chvíli urážka a potřeboval jsem říct, že prostě takhle ne,“ reagoval František, kterého Natálka na líbánkách dokonce vyhodila z postele ven.

„No mrzelo mě, že spal venku. Vyšel mi vstříc. Bylo mi to líto v tu chvíli. Když jsme tam přijeli, bylo to pro mě hodně úzkostlivé. Chtěla jsem se uvolnit, ale bojovala jsem se svojí hlavou. Nešlo mi se uvolnit. Proto jsem pak byla na Frantu ošklivá a drzá a vypadala jsem na kamery jako nevychované dítě, které neví, co chce,“ přiznává chybu Natálka.

Z celého natáčení jsou pochopitelně rozrušení. „Měla jsem smíšené pocity. Řekla jsem si, co se stane, má se stát. Když jsem si tam sedla a viděla bílou obálku, měla jsem pochybnosti a chtěla jsem, aby tam bylo ano, pak i ne. Nevěděla jsem, jak zareagovat. Jediné, co se mi chtělo, bylo se smát,“ popisuje novomanželka, co dělala, když zjistila, že jí trio odborníků vybralo vhodného partnera.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr

„Já jsem se ženil poprvé. Natálka se vdávala poprvé. Nikdo jsme to nezažil. Když jdeš k zubaři, tak ti dá anestezii a víš, co tě čeká, ale svatba?“ vtipkuje František.

„Pro mě je to velkej úlet, když ti lidi na Instagramu vyletěj do tisíců,“ dodává. „Člověk neví, do čeho jde, co ho bude čekat, strach z neznáma a milion emocí,“ vysvětluje Natálka.

„Myslela jsem, že uteču. Takový stres, co jsem měla první den u oltáře, tak takový jsem ještě nikdy neměla,“ dodává Natálka, jenž po celou dobu natáčení zřejmě jen meditovala. Je pravdou, že prvotní nechuť k Frantovi přešla, ale muž jejího života to zřejmě nebude.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky