Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatba na první pohled: Najatí herci? Radek vysvětlil, jak to ve skutečnosti je

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: Profimedia

Diváci nové seznamovací show Svatba na první pohled řeší poslední dny fakt, že dva účastnící již v minulosti vystupovali v televizních pořadech, což vzbudilo podezření, do jaké míry je seznamování dvojic reálné. Radek Stöber se rozhodl situaci objasnit!

V nové seznamce Svatba na první pohled vybral tým vědců celkem čtyři páry, kteří se pokusí netradiční metodou najít toho pravého!

Ačkoliv byli diváci show zprvu nadšení, jejich důvěrou v pořad otřásla zpráva, že ženich Radek už v televizi účinkoval jako amatérský herec!

Radek navíc není sám, kdo má s hraním zkušenosti, podobnou roli v zábavném pořadu měl totiž i Pavel! Ten zatím o této informaci mlčí, Radek se ale rozhodl vysvětlit, jak to ve skutečnosti je!

Svatba na první pohled, Radek Stöber

Jako prvního poznali diváci známou tvář v Pavlovi! V minulosti si totiž zahrál v Soudkyni Barbaře roli Norberta Malíka, který měl se sousedku spory ohledně plašení ptáků!

Ženich navíc o svém působení v pořadu TV Barrandov mlčí, což vyvolává v divácích ještě větší zvědavost, zda jsou svatby celé nahrané!

Svatba na první pohled, Pavel Dlesk

"Jak nám vysvětlíte, že účinkující v této ,,reality show" už účinkovali v pořadech jiné televize?" ptají se diváci! "Od té doby co jsem zjistila že jsou to herci, tak mě to teda nebere," opakuje se často v komentářích na sociálních sítích. Kvůli narůstajícím stížnostem napsal k této aféře Radek jasné vyjádření!

Radek se v Nebezpečných vztazích ukázal v roli rozvedeného otce dvou dcer Petra, který se s bývalou manželkou hádá o psa. Nyní ale svou účast v pořadu objasnil!

Svatba na první pohled

"Pořad Svatby je pro mě srdeční záležitostí. Je to něco úplně jiného než u Nebezpečných vztahů, kde jsem bral svoje angažmá jako jednorázový přivýdělek. Do Svateb jsem se přihlásil sám za sebe, protože jsem věřil, že mi odborníci dokážou najít vhodnou partnerku pro život," napsal na svůj Instagram.

Již za dva díly se diváci dozví, jak to nakonec s manželskými páry dopadne, dle minulé epizody to ale zatím na příliš veliký úspěch nevypadá...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky