Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Fanynky šílí: Na Františka ze svatby pějí ženy na facebooku oslavné ódy

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Zdroj: TV Nova

Pokud chtěl František Gebr opravdu upřímně najít lásku, udělal dobře, že šel do reality show Svatba na první pohled. Poté, co se proslavil, ho ženy na sociálních sítích doslova uhánějí. Po jeho boku by teď chtěla být snad každá. Když mu to s Natálií nevyjde, má opravdu z čeho vybírat.

František Gebr řekl ano třiadvacetileté Natálii, kterou nikdy předtím neviděl. Dohromady je dalo trio odborníků na základě psychologických testů a DNA. Po líbánkách mají 30 dní na to, aby zjistili, zda spolu chtějí zůstat.

Rozhodující den nastane po měsíci soužití. Kdyby mu to náhodou nevyšlo, nemusí zoufat. Ženy na sociálních sítích jsou z něho hotové, a tak není takřka možné, aby se neusadil. Má totiž opravdu z čeho vybírat.

Svatba na první pohled, František Gebr Svatba na první pohled, František Gebr Zdroj: TV Nova

„Ať už se rozvede, tady na něj stojí slušná fronta,“ píše jedna z fanynek. „Hezký člověk navenek i uvnitř,“ podotýká další. „Tak a teď všechny doufáme, že výzkumníci z TV Nova někde udělali chybu,“ vtipkuje třetí. František je pro ně téma číslo jedna.

„Neskutečný model, kus chlapa. Charismatický člověk. A přesně platí tady pravidlo. Co vyzařujeme, to přitahujeme. Klid a vyrovnanost,“ zahrnují ho lichotkami. „Nechápu, jak tak hezký muž mohl být sám. Opravdu fešák,“ pějí na něj ódy.

To o Natálii tak hezky nemluví. „Natálka není zdaleka tak fyzicky atraktivní a duševně už vůbec ne, aby měla tak nos nahoru,“ kritizuje ji překvapivě další Františkova příznivkyně.

„No tak teď, abyste se ,Františku, z těch ženských, co si na vás tady stoupají do fronty hlavně nezbláznil. To vám přeju z celého srdce já, ale taky tu lásku a ženu a rodinku, kde vám bude blaze a šťastně. To byste si už konečně zasloužil. Natálie se mi k vám náhodou moc líbila, ale my starší už víme, že nic není v životě jednoduché. Tak hodně štěstí,“ přeje Františkovi jedna z milionů obdivovatelek.

„Kdybych byla mladá, svobodná a bez závazků... Ať už to s Natálií dopadne (dopadlo) jakkoliv, myslím, že o nápadnice nebudete mít nouzi. Jste krásný chlap, srdce máte na pravém místě,“ jsou z něho hotové. František musí být také jistě překvapen.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Zdroj: TV Nova

Natálie tolik příznivců nemá, ale sem tam jí někdo taky vysekne poklonu. „Natálie, jste moc krásná žena! A taky vím, že televize není reálný svět, takže nebudu hodnotit, jestli jste se chovala k Františkovi dobře nebo ne, když máme jen sestříhané části. Co mě ale zaujalo je, že chcete tři děti a zároveň máte ráda svůj klid, občas se potřebujete “napojit sama na sebe” a máte ráda ticho a meditace. To s třemi dětmi asi ale úplně nepůjde,“ myslí si její fanynka.

„Neberte to jako kritiku, ale tyhle dvě věci mi nějak dohromady nejdou. Každopádně ať to dopadlo jakkoliv, přeji ať tu lásku, kterou si přejete, dostanete,“ dodává. „Jste úžasná, jak jste pozitivní. Kouzelné sluníčko, které umí rozjasnit život i druhým. Těm, kdo to umí vidět. A tak vás vnímám,“ lichotí jí další. Zda spolu František a Natálie zůstanou zatím nikdo netuší.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU