Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

František s Natálkou na svatební cestě: Ve vztahu se začínají objevovat trhliny

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr
Zdroj: TV Nova

Natália Mykytenko a František Gebr jsou prvním párem reality show Svatba na první pohled. Ano si řekli, aniž by se někdy předtím viděli a nyní mají 30 dní na to, aby zjistili, zda se k sobě hodí. Dohromady je dalo trio odborníků na základě psychologických testů a DNA. V současné době jsou holubičky na líbánkách na Zanzibaru, kde dělá bohužel František jednu botu za druhou.

Na pohádkovém ostrově se nad novomanžely začínají tu a tam objevovat první mráčky. Rozdíly povah Františka a Natálky jsou zcela evidentní. Byť je dali dohromady na základě nejrůznějších testů, na trefu do černého to zatím nevypadá.

Někdo v životě mluví moc a jiný zase málo. A přesně tato stará pravda se potvrzuje i u prvního novomanželského páru Svatby na první pohled. František je sdílný, mluví rád a podle Natálie často a zbytečně. „Je to takový vševěd,“ říká a v jejím hlase je patrná známka jízlivosti.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Zdroj: TV Nova

„Kdybych si mohl něco přát, tak aby byla Natálka alespoň trochu ukecaná tak jako já,“ netají se ani František tím, že si je vědom této jejich rozdílnosti. Nemluvnost Natálie přičítá mimo jiné její zálibě v meditacích. „Nezvládám lidi, kteří hodně mluví. Ale každý jsme nějaký,“ dodává Natálie.

„Snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci,“ uzavírá optimisticky konverzaci na toto téma. Třeba se tento počáteční nesoulad podaří prvnímu manželskému páru překonat. Už při příjezdu se ale vyskytly problémy a ty se konverzace ještě vůbec netýkaly.

Při projížďce na lodi ztratil František snubní prstýnek. „No super, já jsem ztratil prstýnek,“ říká vyděšeně František na motorovém člunu. Vyndá ruku z vody a opravdu - snubní prstýnek na ní chybí! To není moc dobrý začátek.

„Dával jsi tam špatnou ruku,“ glosuje se smíchem situaci Natália a zjevně se dobře baví. „Celý den si s ním hraju a teď mi ho vzala voda. Uplaval…“ dodává František posmutněle. Symbol jejich svazku je pryč! Je to předzvěst něčeho zlého?

O ztrátě snubního prstýnku se takové věci říkávají. Tady to ale zatím na žádný malér nevypadá. Ale kdo ví, jak se bude situace vyvíjet. Zatím si přeci jen řekli ano a nyní dávají lásce šanci. Zda jim to vyjde, je momentálně ve hvězdách.

„Očekávám, že mě bude milovat takovou, jaká jsem. Že se ke mně bude chovat pozorně a s úctou. A že si po čase dáme navzájem tři dětičky, nějaké to bydlení někde v lese a bude to,“ má jasno Natálie. „V lásku na první pohled věřím, zažila jsem ji,“ uvedla Natálie na začátku show, a tak se jistě jen tak nevzdá.

„Věřím, že láska na první pohled existuje, ale je jen prvním signálem. Je to jen začátek a dlouhodobý vztah se podle mě jen na tomto základu vybudovat nedá,“ podotýká František. A jak bude jejich vztah pokračovat?
Nechte se překvapit...

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Zdroj: TV Nova

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU