Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

František ze Svatby se objevuje po boku jiné ženy. Vztah ale nepotvrdil

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: TV Nova

Svatba na první pohled je už u konce a diváci se konečně dozvěděli, kdo ze čtyř párů zkusí ve vztahu pokračovat i po natáčení. Velikým překvapením byl souhlas Natálie, která přitom většinu času svého manžela z reality show spíše nesnášela. A to není zdaleka vše, co tady nehraje!

Svatba na první pohled přinesla zcela nový způsob seznamování. Vědecký experiment měl za úkol dokázat, že lze vybrat kompatibilní partnerské dvojice, na základě DNA a dalších testů.

V 8. dílu se diváci dozvěděli, že se hned tři páry ze čtyř rozhodly zkusit ve vztahu pokračovat i po skončení reality show!

Jelikož byly svatby předtočené, v reálu mají účastníci několikaměsíční posun, a fanoušky pořadu přirozeně zajímá, zda to nakonec manželství přežila, či nikoliv. Veliké otázky budí právě výše zmíněná Natálie s Františkem, kteří k sobě těžce hledali cestu, a nikdo jim veliké šance nedával. O to více je podezřelé, proč sympatický blonďák tráví čas s cizí ženou!

Svatba na první pohled, František Gebr Svatba na první pohled, František Gebr Zdroj: TV Nova

František Gebr se podle deníku Blesk.cz v poslední době podezřele často pohyboval v doprovodu neznámé brunetky, přitom ale na kameru tvrdil, že zkusí budovat vztah se svou televizní manželkou Natálií!

Žena se dle stejného webu jmenuje Markéta a s Františkem byla například i na jeho chalupě, odkud sdílela společné stories. Na rozdíl od Natálie, která se jaksi na Instagramu svého muže neobjevuje nikde!

Pohledná brunetka je ale podle Gebra pouze kolegyně! "Markétu znám, spolupracovali jsme spolu na propagaci jedné restaurace. Jsme jen v pracovním vztahu," vysvětlil Blesku. I přes úmornou snahu se však Františkovi ani Natálii nedaří veřejnost přesvědčit, že jejich vztah je reálný! 

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Zdroj: TV Nova

"Že by dal nějaké fotky s Natálií? Já o tom vážně pochybuji. Leda fingované tak, jako to video, které vyšlo po posledním dílu Svateb jako bonus. Přesně něco takového jsem očekávala. Hlavně používat takové ty neurčité tlachy, aby jako moc nelhali, ale aby z toho nebylo jasné, že spolu vůbec nic partnerského nemají. Bylo to vtipné. Věty typu: ´Nějaký vztah máme´ apod., byly vážně úsměvné. Ono... Dva lidi, kteří se znají, mají vždycky nějaký ten typ vztahu," shodují se diváci na Instagramu.

Faktem je, že ani jeden z dvojice nemá na sociálních sítích společné fotky a evidentně spolu skutečně netráví žádný čas. "Teď se věnuji své chalupě a trošku si ji dávám do kupy, takže můj plán je se tam možná i odstěhovat. Společně se tam SNAD taky objevíme," snažil se František zachránit situaci v rozhovoru pro Nova Plus.

Účastníky ale váže smlouva mlčenlivosti a proto musí nejspíš držet tajemství co nejdéle pod pokličkou. Vnímavější sledující však mají jasno, tomuto páru to s největší pravděpodobností nevyšlo...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky