Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Diváci jí Františka přejí: Začíná další kapitola, říká Simona ze Svatby

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: TV Nova

Jediným párem, který se rozhodl na společné cestě nepokračovat, je Simona a Radek. Sympatická roztleskávačka by se dle fanoušků hodila k Františkovi. Konec konců spekulovalo se, že tihle dva k sobě měli během natáčení reality show Svatba na první pohled blízko. Jak je to ve skutečnosti?

Být s plačtivým Radkem muselo být pro Simonu velmi náročné. I přesto je ráda, že se do pořadu přihlásila.
„Tak a zběsilá jízda jménem Svatba na první pohled je u konce. Díky, Radku, za společný čas,“ vzkázala mu prostřednictvím Instagramu.

„Dalo mi to strašně moc nových zážitků, zkušeností a přátel, za které jsem vděčná. Díky celému štábu, že se k nám chovali tak hezky a díky vám, všem fanouškům a lidem, kteří mě podporují! Moc si toho vážím! Začíná teď další na kterou se těším,“ svěřila se Simona.

Svatba na první pohled

Někteří fanoušci mají za to, že novou kapitolu Simona začíná s Františkem, kterého jí moc přejí. Ona a ani on se nikdy nevyjádřili k tomu, zda spolu někdy něco měli. Diváci však mají jasno. „Hodila byste se opravdu k Františkovi,“ píší jí.

Na otázku, s kým jednou bude, odpovídá Simona nejasně. „To já nevím, s kým budu. To se uvidí časem. Třeba někoho potkám,“ myslí si. „Jste velice milá a příjemná a co se týká Radka, myslím, že jste mu hodně pomohla jak dál. Pro mě není špatný člověk, jen potřebuje získat pořádné sebevědomí a může být i super kamarád,“ píše jí další z příznivkyň.

Svatba na první pohled

„Simonko, moc bych vám přála, abyste nakonec byla s Františkem. Myslím, že byste se k sobě hodili. Jste moc milá, pozitivní a on je taky moc fajn. Přeji vám v životě hodně štěstí,“ vzkazují jí. Komentáře jsou dále veskrze stejné.

„František by mi k Simče hodně šel“ a „moc bych vám přála, abyste byla s Františkem,“ objevuje se na Instagramu. „Kdyby tě dali dohromady s Frantou, tak máme další vztah na světě,“ konstatují.

Někteří si hrají na vševědy. „Spíš to vypadá, že Simonu zaujal jiný muž z této televizní show...hm? Prý chodíte s Františkem,“ šíří klepy jeden z komentujících. Na to Simona nic neodepisuje a střeží si své soukromí.

Svatba na první pohled, František Gebr

Na Radka bude vzpomínat s úsměvem. „Ty seš dobrej člověk a pak máš ohňostroj a pak zas dobrý,“ naznačuje Simona, že Radek se někdy kaboní a nebo dá nečekaně průchod návalu vzteku. 

„Já se s tím potýkám odmalička, že jsem byl nerváček. Člověk byl pod stresem,“ tvrdí Radek s tím, že natáčení nebyla procházka růžovým sadem. „Od rozhovoru s psycholožkou už to bylo zase všechno v pohodě,“ prozradil Radek, který na tu pravou teprve čeká.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky