Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatba na první pohled se blíží do finále.

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: TV NOVA

Svatba na první pohled už se blíží do finále, diváci se již za dva díly dozví, jak to s manželskými páry dopadne a zda spolu vydrží. K prvním rozporům dojde i mezi Radkem a Simonou, kteří doteď patřili k favoritům show!

Ve Svatbě na první pohled se divákům představili celkem čtyři páry, které svedl dohromady vědecký experiment!

František s Natálií, Štěpánka s Pavlem, Petra s Reném a Simona s Radkem svěřili výběr partnera odborníkům a nyní zkouší v praxi, zda se jim to podařilo či ne. 

U většiny párů byl rozjezd velice vlažný, nejvíc ale fanoušci soutěže věřili ve sňatek poslední dvojice, tedy Simony s Radkem. Jenže, i tato iluze se postupně rozpadá!

V šestém díle se diváci podívají na líbánky Radka a Simony, ti společně tráví první společné chvilky v Portugalsku, už tam se ale ukáží jejich odlišné povahy.

Svatba na první pohled

Zatímco zcestovalá Simona bere výlet jako rutinu, její protějšek při každé příležitosti pláče. Nejvíc ho však dostane do kolen, když se dotáže své nevěsty, zda ji přitahuje a dostane odpověď, kterou nejspíš nečekal!

Potok pláče nakonec vyvolá lehké dusno a atmosféra se bude v dalších epizodách stupňovat. Zamilovaný Radek totiž nedokáže unést své emoce! Nálada se ale nepokazí jen tady, krušné chvíle zažívají i další páry!

Novomanželé Štěpánka a Pavel už si užívají společného bydlení, při uklízení ale vznikne první problém. Pavel je totiž zvyklý vylívat vodu po vytírání do vany, čímž svou manželku vytočí doslova do nepříčetnosti a vše vyvrcholí v obří hádku.

Svatba na první pohled

Ačkoliv to vypadalo, že si k sobě postupně najdou cestu František s Natálií, dnešek opět diváky přesvědčí, že tihle dva k sobě zkrátka nepatří a jejich soužití připomíná spíše jízdu na horské dráze.

Co se týká Reného s Petrou, ti se rozhodnou navštívit terapeuta, jejich vztah jde totiž od desíti k pěti! René evidentně cítí ke své nevěstě víc, než ona k němu, a vzniká mezi nimi stále větší propast.

Nejvíce ale fanoušci pořadu poslední dny řeší fakt, že mužská část osazenstva už v minulosti účinkovala v různých reality show, a proto jim Svatby nepřipadají dostatečně důveryhodné. Necháme se tedy překvapit, jak to s páry nakonec dopadne, třeba budeme překvapeni. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky