Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatba na první pohled se blíží do finále.

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: TV NOVA

Svatba na první pohled už se blíží do finále, diváci se již za dva díly dozví, jak to s manželskými páry dopadne a zda spolu vydrží. K prvním rozporům dojde i mezi Radkem a Simonou, kteří doteď patřili k favoritům show!

Ve Svatbě na první pohled se divákům představili celkem čtyři páry, které svedl dohromady vědecký experiment!

František s Natálií, Štěpánka s Pavlem, Petra s Reném a Simona s Radkem svěřili výběr partnera odborníkům a nyní zkouší v praxi, zda se jim to podařilo či ne. 

U většiny párů byl rozjezd velice vlažný, nejvíc ale fanoušci soutěže věřili ve sňatek poslední dvojice, tedy Simony s Radkem. Jenže, i tato iluze se postupně rozpadá!

V šestém díle se diváci podívají na líbánky Radka a Simony, ti společně tráví první společné chvilky v Portugalsku, už tam se ale ukáží jejich odlišné povahy.

Svatba na první pohled Svatba na první pohled Zdroj: Profimedia

Zatímco zcestovalá Simona bere výlet jako rutinu, její protějšek při každé příležitosti pláče. Nejvíc ho však dostane do kolen, když se dotáže své nevěsty, zda ji přitahuje a dostane odpověď, kterou nejspíš nečekal!

Potok pláče nakonec vyvolá lehké dusno a atmosféra se bude v dalších epizodách stupňovat. Zamilovaný Radek totiž nedokáže unést své emoce! Nálada se ale nepokazí jen tady, krušné chvíle zažívají i další páry!

Novomanželé Štěpánka a Pavel už si užívají společného bydlení, při uklízení ale vznikne první problém. Pavel je totiž zvyklý vylívat vodu po vytírání do vany, čímž svou manželku vytočí doslova do nepříčetnosti a vše vyvrcholí v obří hádku.

Svatba na první pohled Svatba na první pohled Zdroj: TV NOVA

Ačkoliv to vypadalo, že si k sobě postupně najdou cestu František s Natálií, dnešek opět diváky přesvědčí, že tihle dva k sobě zkrátka nepatří a jejich soužití připomíná spíše jízdu na horské dráze.

Co se týká Reného s Petrou, ti se rozhodnou navštívit terapeuta, jejich vztah jde totiž od desíti k pěti! René evidentně cítí ke své nevěstě víc, než ona k němu, a vzniká mezi nimi stále větší propast.

Nejvíce ale fanoušci pořadu poslední dny řeší fakt, že mužská část osazenstva už v minulosti účinkovala v různých reality show, a proto jim Svatby nepřipadají dostatečně důveryhodné. Necháme se tedy překvapit, jak to s páry nakonec dopadne, třeba budeme překvapeni. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU