Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Takový pár tu ještě nebyl! Další díl show Svatba na první pohled bude výjimečný

Další epizody Svatby na první pohled bude výjimečná.
Další epizody Svatby na první pohled bude výjimečná.
Zdroj: TV Nova
Další epizody Svatby na první pohled bude výjimečná.

Nová řada úspěšné reality show Svatba na první pohled představila divákům již dva páry, které si před oltářem řekly své „ano” poté, co je experti vyhodnotili jako ideální protějšky. Další epizoda přinese v české verzi této show jedno prvenství. Odborníci totiž dají dohromady dvojici, která tu ještě nebyla!

Úspěšná reality show Svatba na první pohled pokračuje druhou řadou, ve které si už řekly své „ano” dva páry. Zatím se zdá, že ani jeden z nich nelituje, přestože se partneři poprvé viděli až těsně před obřadem. Svůj osud totiž vložili do rukou vědy, s jejíž pomocí se pokoušejí najít toho pravého/tu pravou na celý život, neboť klasické seznamování jim kýžený výsledek nepřineslo.

Odborníci prozatím bodují 

Čtyřem expertům se zatím daří, první páry u oltáře nezaváhaly ani vteřinu. Jaroslav s Romanou se nyní poznávají na svatební cestě, která se sice neobešla bez první krize, ovšem pohodář Jarda dělá všechno pro to, aby se do něj dračice Romana zamilovala až po uši. Nyní se jí postará o takové překvapení, že Romana bude marně zadržovat slzy štěstí.

To tu ještě nebylo

Třetí díl Svatby na první pohled je trochu výjimečný, protože experti vyberou poprvé dvojici z účastníků nad čtyřicet let. Podle expertky na DNA RNDr. Jaroslavy Babkové PhD., koučky a psychoterapeutky Mgr. Šárky Vávrové, vztahového kouče Petra Jana Křena a odborníka na nonverbální komunikaci Ondřeje Staňka jsou ze zájemců o seznámení, kteří se přihlásili do castingu, nejvíce kompatibilní podnikatel Roman (48) a personalistka Andrea (41). 

Zatímco Andreu přivedla do tohoto projektu hlavně zvědavost a „vědomí, že přece někde musí existovat někdo, s kým by to prostě klapnout mohlo“, Romana zaujala možnost „řekněme profesionálního způsobu výběru potencionálního partnera“. Oba jsou už vyhraněné osobnosti, vědí, co od života a partnera očekávat i co mu mohou nabídnout. Jak budou prožívat přípravy na svatbu, aniž by tušili, kdo bude stát před oltářem? O čem se jim bude hodně těžce mluvit? Jaké selhání přiznají přímo na kamery a co je naopak dojme k slzám?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU