Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co dělá a jak vypadá Suzanne Somers, hvězda seriálu Krok za krokem?

Suzanne Somers
Suzanne Somers
Zdroj: profimedia.cz

Suzanne Somers, českým divákům známá především díky seriálu Krok za krokem, měla ošklivou nehodu. Společně se svým manželem totiž upadli na schodech a herečka musela podstoupit operaci. Vymknula si totiž dva krční obratle!

Těžko lze uvěřit, že představitelka starostlivé matky Carol Fosterové, Suzanne Somers, brzy oslaví své čtyřiasedmdesáté narozeniny. Na svůj věk vypadá báječně a je velkou inspirací pro ostatní ženy. Teď ji ale potkala obrovská nepříjemnost. Se svým manželem se totiž zřítili ze schodů a herečka musela podstoupit operaci.

Herečka po pádu trpěla velkými bolestmi, zpočátku si myslela, že nejde o nic vážného, přesto se raději rozhodla vyhledat lékaře a nechala se vyšetřit. „S manželem Alanem jsme spadli ze schodů v našem domě. Měla jsem velké bolesti, kterých jsem se nemohla zbavit. Po návštěvě lékaře jsem zjistila, že mám vymknuté dva obratle, jež vyvíjejí tlak na nervy, čímž způsobují tu šílenou bolest. Dobrou zprávou je, že jsem podstoupila operaci, aby mi obratle lékaři vrátili na své místo. Budu ale potřebovat trochu více času na zotavení,” informovala Suzanne své fanoušky na sociální síti.

Nebyla to však jediná operace, kterou musela herečka v posledních letech podstoupit. Koncem loňského roku šokovala své příznivce když si zlomila pánev. Uvedla, že zranění způsobil její bohatý sexuální život.   Informoval o tom Daily Mail.

Suzanne Somers Suzanne Somers Zdroj: Pinterest

Suzanne si zkrátka snaží užívat život plnými doušky i přes přicházející stáří. Stále vypadá skvěle, dokonce napsala knihu A New Way To Age (Nový způsob, jak zestárnout), ve které hovoří o důležitosti spokojeného života, a to hlavně v pokročilém věku. Suzanne se nevzdává a hodlá si svůj život prožít naplno až do svých posledních dní.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU