Na ostrově v Dominikánské republice stráví ti nejodolnější až sedmdesát dní. Vítěz si odnesu finanční odměnu ve výši 2,5 milionu korun. Soutěžící doprovází již tradičně moderátor Ondřej Novotný.

Prohra celebrit

Kmen známých osobností hned v prvním díle okusil porážku. V první výzvě získali Lovci balíček nutný k přežití, který jim výrazně pomůže v aklimatizaci na ostrově. Titáni se neúspěšně pokoušeli založit oheň.

Této velmi důležité funkce se chopil Mikýř, zatím ovšem neúspěšně. Vydatnou deštivou noc si tak známé osobnosti užili se vším všudy. V takových podmínkách padají teploty v Dominikánské republice až na 14°C.

Ornella rozjíždí hru

Hned v prvním díle na sebe strhla pozornost influencerka Ornella Koktová. Ta zmínila špatné vztahy s maminkou Monikou Binias.

"Ve svém životě jsem pokořila hned několik výzev. Jedna z nich je, že jsem zvládla dětství se svojí matkou a pak určitě tři porody. Z toho jsem dvakrát v podstatě umřela, takže zvládnu hodně," prozradila ve svém medailonku.

Právě Ornella už vystrčila růžky, když označila svou spoluhráčku z kmene zpěvačku Adélu za tu, která dělá nejmíň práce. Přiznala, že k ní díky tomu má lehké nesympatie. Na ostrově se tak pomalu začínají tvořit první aliance.

Drama u Lovců

Ve druhém kmeni měli Lovci větší starosti než vzájemné sympatie. Operní pěvec Michal musel odjet hned první noc do nemocnice.

Došlo také k první zradě. Oba kmeny měly na výběr poslat jednoho soutěžícího na předem nespecifikovanou výzvu.

Titáni za sebe poslali bojovníka MMA Piráta. Lovci zase Miss Veroniku. Pirát se s Veronikou domluvili, že si nechají informace z první výzvy pro sebe. Zatímco se úspěšnému zápasníkovi podařilo jeho kmen obelhat, Veronice její spolusoutěžící neuvěřili a tuší od ní nějakou zradu.

Nečekaný zvrat

Hned na konci prvního dílu zůstali diváci šokovaní. Do hry naskočí další čtyři soutěžící. Mezi nimi bude například účastnice reality show Love Island Rachel a zpěvák Jakub Bína.

Diváci i letos nešetřili kritikou. Podle nich je tato verze soutěže o dost lehčí než klasický americký Survivor. Nelíbilo se jim například to, že soutěžící dostanou k dispozici dřevo, prkna, palmové listí, termosku, deku, lžíci a vidličku.

Nové díly reality show by měly vycházet dvakrát týdně. Pravděpodobně v úterý a ve čtvrtek.

Související články