Projít castingem a moci se na opuštěný tropický ostrov podívat není jen tak. Štáb totiž zájemce nejprve kvalitně prověří, aby zjistil, zda se na takovou výzvu skutečně hodí. Jak ale říká moderátor Ondřej Novotný, zkusit štěstí může každý. “Na castingu je asi pět nebo šest kol, takže toho je dost. A když tím vším projdou a myslí si, že jsou na konci, tak to ještě není všechno a nemusí se dostat. Takže je to taková loterie,” popsal atmosféru pro Kafe.cz.

“Je tam takový kemp, plavání a podobné věci. Jsou tam ale také psychické testy. Není to sice tak, že si člověk vysloveně sáhne na dno, ale výsledky těch testů mají vliv na to, zda člověk vůbec dostane šanci. Takže jsou určitě důležité,” prozradil Ondřej Novotný, že nezáleží pouze na svalech, ale také na tom, co má člověk v hlavě. 

Casting diváky překvapí

V novém ročníku soutěže se opět utká kmen složený z celebrit a kmen, ve kterém najdeme soutěžící z řad fanoušků. Kdo bude mít štěsí a do finále se skutečně podívá, je podle Ondřeje Novotného poměrně těžké sestavit. “Každá reality show má nějakou bibli, která dosazuje hráče podle toho, jak do ní zapadají. Nikdo se samozřejmě nechce dívat na deset klidných a vyrovnaných lidí. Letos je ten cast ale skvělý, myslím, že to vystřelí ze cviček dost lidí. Je tam pár lidí, u kterých mě překvapilo, že to vzali,” navnadil fanoušky pořadu moderátor, který se již brzy na ostrov podívá se soutěžícími.

Letos se prý diváci mohou těšit také na několik novinek. “Máme pár nových twistů, které zasáhnou do hry. Zbytek je ale vždycky o lidech. Jde to na dřeň a je to o tom, jací jsme jako společnost a je to naším obrazem. Letos jsme jiní, než jsme byli loni,” myslí si Ondřej Novotný, pro kterého se Survivor stal srdcovou záležitostí.

Zlý člověk nemá v Survivoru šanci

Samozřejmě má Ondřej Novotný již své favority, na jejichž výkony se velmi těší. Zároveň ho ale zkušenost už naučila, že ne pokaždé vítězí ten, kdo vypadá na počátku nejvíce v kondici. “Myslím, že jsou tam dva nebo tři lidi, u kterých si myslím, že mají potenciál. To se ale ukáže teprve na místě. Extrémní fyzička není podmínkou. Je samozřejmě fajn něco občas vyhrát, ale není to podmínkou. Já říkám, že Survivor nemůže vyhrát špatný člověk. Není možné, aby se někdo sedmdesát dní přetvařoval v takových podmínkách. Jaký je, se vždycky ukáže a to se mi na tom líbí,” uzavřel pro Kafe.cz.

Kdo se letos do finále podívá, zatím tvůrci show oficiálně neprozradili. V kuloárech se ale povídá, že svou účast již přislíbila influencerka a bývalá modelka Ornella Koktová, která si na ostrově paradoxně plánuje odpočinout si od rodičovských starostí.

Související články