Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hořký konec pro Ivu Pazderkovou: Ze Survivora ji vyřadil její spojenec Raiter

Survivor
Survivor
Zdroj: TV Nova
Survivor

Iva Pazderková končí v soutěži Survivor. Herečka, která se sama přezdívá Xena, musela čelit hořké porážce od svého nejlepšího kamaráda z kmene, Adama Raitera.

Reality show Survivor je v plném proudu a účastníci postupně odpadávají z různých důvodů. Natáčení už od samého začátku ovlivnil koronavirus, kterým se neznámo kde, nakazila polovina soutěžících.

Ani po návratu z karantény ale někteří jedinci nebyli zcela fit. Jako první nezvládl své psychické problémy zpěvák Vojtěch Drahokoupil. Kvůli zdravotním obtížím musel následně show opustit také MMA zápasník Gábor Boráros a krátce po něm odpadl v důsledku úpalu profi účastník reality show Nathan.

Zatímco červený tým "celebrit" ztrácí hráče i bez kmenových rad, modří se rozdělili do aliancí a pokusili se napodruhé zbavit Ivy Pazderkové.

Adam versus Iva

Adam Raiter a Iva Pazderková si sedli od prvního okamžiku, o to těžší pro tuhle dvojici bylo, když proti sobě stanuli v duelu. Kmen rozhodl o vyloučení Ivy a Enrique proti ní zákeřně nasadil právě osvaleného truhláře a ex Agáty Hanychové.

I když se Pazderková bila o setrvání na ostrově jako lev, nakonec měl Raiter o trochu více štěstí, a tak pro komičku pobyt skončil.

"Je to pro mě strašný, jsem z toho moc moc nešťastná. Ještě nemám vůbec zpracované, že tady nebudu," přiznala Iva po trpké porážce.

Červený tým je oslaben

Tým MAO je nyní velmi oslaben, jelikož odešli dva největší bojovníci, Gábor a Nathan a staronový kapitán Tomáš Zástěra si na překážkové dráze vymknul kotník.

Produkce Survivoru nyní dle informací webu Extra hledá za odpadlé členy z kmene celebrit náhradu.

Zda se diváci dočkají nových tváří, nebo soutěž poběží dál i s chybějícími účastníky, je zatím nejisté. 

Enrique poslal Ivu s Adamem do duelu

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky