Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Survivor začal ostře! Odstoupení Drahokoupila i zranění Shopaholic Nicol

Survivor/Nikola Čechová
Survivor/Nikola Čechová
Zdroj: TV Nova
Survivor/Nikola Čechová

Po dlouho odkládaném startu nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko se diváci konečně dočkali. Více než dvouhodinový díl se postaral o celou řadu zvratů, ty nejzásadnější události se staly v kmeni celebrit.

To, že je Survivor opravdu nejdrsnější reality show, se ukázalo hned při prvních soutěžích. Ty prověřily soutěžící hlavně po fyzické stránce. Bolestivé pády se při jedné z her nevyhnuly nikomu, největší však utrpěla Nikola Čechová, která upadla přímo na obličej. Ostatní soutěžící z jejího kmene nezaváhali a společně s moderátorem celé reality show Ondřejem Novotným ji přispěchali okamžitě na pomoc.

Drama v kmeni celebrit

Tým s názvem MAO, složený z celebrit, nese hrdě červenou vlajku a bojují v něm: Iva Pazderková, Nikola Čechová, Tomáš Zástěra, Chili, Barbora Jánová, Matěj Paprčiak, Daniel Štrauch, Xénie Gregušová, Gábor Boráros, Nathan Christián Dzabu a Veronika Havlík. Všechny soutěžící zaskočil předčasný odchod Vojty Drahokoupila, který ze soutěže pod velkým emočním tlakem odstoupil. Svěřil se, že ho dlouhodobě trápí hypochondrie, která se na opuštěném ostrově ještě více znásobila, a proto nemůže nadále pokračovat. Řada dívek z týmu se neubránila při jeho odchodu dojetím a slzám. Vojta v závěrečné řeci nezapomněl zmínit i svůj tip na vítěze - Nathana.

Nejslabší, máte padáka

Druhý tým s názvem AZUA hájí barvu modrou a sestavený je z „lidí jako jste vy“. Veškeré své síly do něj vkládá Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič. Tým se po těsné prohře v boji o imunitu s kmenem Mao musel rychle vzpamatovat a sebrat síly na boj o důležitou individuální imunitu. Tento tvrdý souboj vyhrála s přehledem Dominika, která si tak mohla kmenovou radu užít bez strachu z vyřazení. Kmenová rada rozhodla, že si přeje odchod Moniky Kačmaříkové, ta se však mohla ještě zachránit v závěrečném duelu. Právo zvolit Monice soupeře měla díky imunitě Dominika, která jí vybrala Vláďu, ten Moniku nekompromisně a jednoznačně porazil.

První vyřazenou soutěžící Survivor Česko & Slovensko se tak stala právě Monika Kačmaříková. Vaz jí nejspíše zlomila fyzická kondice, řada soutěžících Moniku označila za nejslabší článek celého kmene. Při první kmenové radě se ukázalo, že taktizovat se začíná hned na samém začátku. Soutěžící se tak budou muset mít na pozoru a vybrat si co nejdříve ty správné spojence.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky