Po překvapivé kmenové radě a duelu opustila jako první ostrov Tereza z kmene Rebelů. Nutno říct, že právě u Rebelů vznikají už první aliance a hádky. Atmosféra v kmeni by se dala krájet.

Nepříjemné překvapení

Ve třetím díle soutěžící překvapí nově příchozí čtveřice. Údajně se má jednat o tyto jména: Barbora Krčálová, Kristián Kundrata, Martin Kulhánek a Pavlína Sigmundová. Fanoušci Survivora jsou překvapeni nejen z nového pravidla, ale i z toho, že další soutěžící znají z televizních obrazovek. Blonďatou krásku Pavlínu Sigmundovou znají diváci Voyo a TV Nova z hrané reality show Praha den a noc. Ze stejného pořadu už na ostrově jeden soutěžící je a to Matěj Quitt, ten si v Praha den a noc zahrál svůdníka Karlose. Zajímavé je, že Matěj je i přes svou popularitu v kmeni Rebelů. Kam zamíří kroky Pavlíny se uvidí až po odvysílání třetího dílu.

Známé osobnosti

Dalšího nově příchozího odhalilo tetování. Podle dostupných informací se jedná o Martina Kulhánka, vítěze reality show Love Island. Ten na ostrově bude znát už Petra Harvánka, který na ostrově lásky působil také. Martin se tak s největší pravděpodobností zařadí do kmene celebrit. Poslední dva příchozí nemají na svých sociálních sítích velkou fanouškovskou základnu, veřejnost je ale přeci jen trochu zná. Další ostrovankou by měla být modelka a účastnice Miss Barbora Krčálová a novým ostrovanem bloger Kristián Kundrata.

Související články