Na pustém ostrově se proti sobě postaví dvacet těch nejodvážnějších osobností Česka a Slovenska. Hrdina i rebel dřímá uvnitř každého z nich. Rozhodli se opustit své blízké, domovy i pohodlí a místo toho čelit extrémnímu počasí, hladu, fyzickým výzvám a psychickému tlaku v jedné z nejdrsnějších show na světě a poprat se tak o pohádkovou odměnu 2,5 milionů Kč.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

„Jsem moc rád, že mohu říct, že máme za sebou velmi dobrý start, možná že vůbec nejvyrovnanější pole soutěžících. Tím pádem myslím, že se můžeme těšit na hodně favoritů, hodně překvapení a hodně zklamání. To se dostavilo už i na samotném začátku. Řekl bych, že je to velmi zábavná série hned od prvního dne a věřím, že to tempo udržíme,“ říká průvodce pořadu Ondřej Novotný.

Skok z vrtulníku

Diváci se již v první epizodě mohou těšit na hru o odměnu a hlavně nastěhování kmene Rebelů i Hrdinů na jeden z ostrovů v Dominikánské republice. Někteří, aby se na ostrov dostali, museli skočit z vrtulníků přímo do moře.

První díl bude na Voyo již dnes. Na obrazovkách televize Nova ho diváci uvidí za týden, 1. února ve 21:35 a pravidelně svou oblíbenou reality show budou moci sledovat vždy ve středu a ve čtvrtek večer.

Show Survivor Česko & Slovensko doplní dva bonusové formáty na webu Nova.cz. Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou bude moderovat oblíbený moderátor Evropy 2 a loňský soutěžící. Druhý pravidelný pořad se jmenuje Highlights s Evou Hronkovou, který ukáže to nejzajímavější, nejšílenější, ale třeba i nejděsivější...prostě všechna nej, která sebou nejdrsnější reality show světa Survivor přináší.

Související články