Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Záhada na natáčení Survivora: Jak se mezi účastníky rozšířil covid?

Survivor 2022
Survivor 2022
Zdroj: TV NOVA
Survivor 2022

Natěšení diváci se úterní ohlášené premiéry pořadu Survivor nedočkali. Mezi soutěžícími se rozšířil covid-19 a tak muselo být natáčení přerušeno. Rozzuření fanoušci ale nechápou, jak je možné, že se mezi očkovanými účastníky, kteří navíc prošli PCR testováním, mohl koronavirus rozšířit.

Start reality show Survivor byl odložen. Do natáčení totiž nečekaně zasáhla pandemie koronaviru. Hra, ve které o přežití a výhru 2,5 milionu budou bojovat Češi a Slováci na ostrově v Dominikánské republice, se posouvá o jeden týden.

"Natáčení je momentálně přerušeno. Důvodem je výskyt onemocnění covid-19, všem nám je to velmi líto a budeme se těšit na 1. epizodu příští týden," informovali tvůrci pořadu.

"Vysílání nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, plánované na 11. ledna 2022 ve vysílání TV Nova, se posouvá z důvodů výskytu onemocnění covid-19. V rámci zodpovědného přístupu je natáčení momentálně přerušeno, aby se zajistilo bezpečné prostředí pro celý štáb a všechny účastníky, a to také s ohledem na nařízení a pravidla Dominikánské republiky," doplnila tisková mluvčí Novy Tereza Žižková pro web mediar.cz.

Diváci zuří: Jak je to možné?

Informace o výskytu covidu mezi účastníky Survivora pořádně nadzvedla ze židle natěšené fanoušky hry o přežití. Nejvíce naštvaní jsou ovšem předplatitelé kanálu Voyo, kde měla show být o den dříve než v TV.

"Platit si Voyo je stejný, jako zatopit a otevřít v baráku všechny okna," stěžují si diváci v komentářích na sociálních sítích.

Spousta lidí také nechápe, jak je možné, že se na place objevil covid, ačkoliv jsou všichni soutěžící, včetně kameramanů, naočkovaní a před odletem byli testovaní PCR testem. "Na pustém ostrově chytí covid. HAHA. No tak to je opravdu smůla," neodpouští si zklamaní komentující štiplavé poznámky. Pokud natáčení již nic nenaruší, první díl reality show uvidíme v pondělí 17. ledna na Voyu a o den později ve 20:20 na TV Nova.

Natáčení bylo přeloženo o týden

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky