Do reality show Survivor Česko Slovensko 2022 bylo z obrovského množství přihlášených vybráno 8 Čechů a 4 Slováci.

Dalších 12 soutěžících bylo pro zpestření pořadu vybráno z řad známých osobností a influencerů. V prvním díle své síly ukázala hlavně fitness trenérka Dominika Šimová, která ve hře o imunitu převálcovala i osvaleného truhláře Adama Raitera.

Dominika předvedla nejen skvělou kondičku, ale také dokonalou postavu. Sexy křivkami se účastnice hry o přežití pravidelně chlubí na svém Instagramu a pánům se při pohledu na odvážné snímky zatajuje dech. Krásná fitness trenérka má ale na ostrově nemalou konkurenci.

Dominika na své postavě pravidelně maká v posilovně

Další kráskou ostrova je karatistka Veronika Havlík. Čtrnáctinásobná světová šampionka se pyšní vypracovaným tělem a obřími ňadry, které hrdě dává na obdiv v plavkách.

Odhalovat svou ženskou krásu se nebojí také vítězka Farmy 12 Xénia Gregušová. Dvaadvacetiletá hvězdička je známá právě ze slovenské reality show. I ona své sledující umí pořádně vyprovokovat sexy fotkami.

Svlékání není cizí ani herečce a komičce Ivě Pazderkové, která se poslední roky věnuje bikini fitness a svých 125 tisíc sledujících občas rozveselí fotkou v plavkách u moře či na závodech. Zda osvalené hvězdy porazí mužskou část osazenstva, se ukáže již brzy.

Karatistka Veronika je pořádně sexy

S odhalováním nemá problém ani komička Iva Pazderková

Xénia již jednu reality show vyhrála, podaří se jí to podruhé?

Související články