Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásky ze Survivora: Na Instagramu ukazují odhalené zadečky i sexy křivky

Veronika Havlík
Veronika Havlík
Zdroj: TV NOVA
Veronika Havlík

Nejočekávanější show letošního roku Survivor je v plném proudu a diváci netrpělivě vyhlíží další epizodu. Už pilotní díl byl totiž plný zvratů a pořadatelé se postarali o to, aby na obrazovkách nechyběly účastnice, ze kterých pánové rozhodně nezůstanou v klidu.  

Do reality show Survivor Česko Slovensko 2022 bylo z obrovského množství přihlášených vybráno 8 Čechů a 4 Slováci.

Dalších 12 soutěžících bylo pro zpestření pořadu vybráno z řad známých osobností a influencerů. V prvním díle své síly ukázala hlavně fitness trenérka Dominika Šimová, která ve hře o imunitu převálcovala i osvaleného truhláře Adama Raitera.

Dominika předvedla nejen skvělou kondičku, ale také dokonalou postavu. Sexy křivkami se účastnice hry o přežití pravidelně chlubí na svém Instagramu a pánům se při pohledu na odvážné snímky zatajuje dech. Krásná fitness trenérka má ale na ostrově nemalou konkurenci.

Dominika na své postavě pravidelně maká v posilovně

Další kráskou ostrova je karatistka Veronika Havlík. Čtrnáctinásobná světová šampionka se pyšní vypracovaným tělem a obřími ňadry, které hrdě dává na obdiv v plavkách.

Odhalovat svou ženskou krásu se nebojí také vítězka Farmy 12 Xénia Gregušová. Dvaadvacetiletá hvězdička je známá právě ze slovenské reality show. I ona své sledující umí pořádně vyprovokovat sexy fotkami.

Svlékání není cizí ani herečce a komičce Ivě Pazderkové, která se poslední roky věnuje bikini fitness a svých 125 tisíc sledujících občas rozveselí fotkou v plavkách u moře či na závodech. Zda osvalené hvězdy porazí mužskou část osazenstva, se ukáže již brzy. 

Karatistka Veronika je pořádně sexy 

S odhalováním nemá problém ani komička Iva Pazderková

Xénia již jednu reality show vyhrála, podaří se jí to podruhé?

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky