Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Češi v Survivoru se ještě krotili: Australská verze je plná intrik a podrazů

Survivor
Survivor
Zdroj: TV Nova
Survivor

Reality show Survivor se blíží se konci. Již v pátek se diváci dozví, kdo si odnese z ostrova z Dominikánské republiky hlavní cenu. Aby si fanoušci zkrátili čas během čekání na poslední epizodu, nasadilo Voyo novou řadu australského Survivora. Pokud vám přišlo, že je česká verze soutěže nudná, tuhle si rozhodně nenechte ujít.

Netrpěliví diváci pořadu Survivor Česko - Slovensko 2022 se již na konci týdne dozví, kdo se stal absolutním vítězem první řady. Ačkoliv soutěž byla ze strany diváků velmi kritizována, nakonec si našla své fanoušky.

Velké finále odstartuje v pátek 6. května ve 20:20 na TV Nova a výherce si kromě titulu Survivor odnese odměnu ve výši 2,5 milionu korun.

Rozhodovat se bude mezi Vláďou a Veve, kteří se dostali díky dobré taktice a fyzické zdatnosti až do samotného boje o hlavní výhru. Aby byl poslední díl napínavější, změnila produkce pravidla a o některých bodech pro finalisty budou rozhodovat bývalí účastníci, což nikdo nečekal. 

Předplatitelé nyní mohou v mezičase sledovat boj o přežití plný náročných sportovních disciplín, intrik a aliancí, jelikož Voyo exkluzivně uvádí pátou řadu australské verze Survivora.

Drsná hra plná podrazů

Survivor Austrálie je již na první pohled jinak koncipovaný než česká verze. V páté řadě proti sobě stojí dva kmeny, tvořené ze šesti mužů a šesti žen.

Zatímco v modrém kmeni je dvanáct veřejně známých osobností, v červeném kmeni je stejný počet běžných Australanů, což je podobné, jako u nás. Tam ale veškerá podoba formátů končí. 

Australané od počáteční epizody předvádí drsnou hru, ve které se neštítí lhaní, taktiky a drsných soubojů a je jasné, že hlavní výhra 500 tisíc australských dolarů, tedy v přepočtu přes osm milionů korun, motivuje účastníky k co nejlepším výkonům. Ostatně, přesvědčte se sami. Na platformě Voyo najdete první tři epizody.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky