Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nová řada Survivor Česko se blíží: Vrátí se i známá tvář z první série

Survivor
Survivor
Zdroj: TV NOVA
Survivor

Televize Nova pro své diváky připravuje novou řadu oblíbené reality show Survivor Česko. I nyní se mezi soutěžícími objeví několik známých tváří, které se společně s ostatními pokusí přelstít své soupeře a dotknout se vítězství. Součástí druhé řady bude i účastník loňského ročníku, moderátor Tomáš Zástěra. Tentokrát ale na ostrov neodjede. 

Jednou z nejvýraznějších tváří loňské řady Survivor Česko byl bezpochyby moderátor Tomáš Zástěra, kterého si diváci rychle zamilovali a věřili, že se díky svým schopnostem stane vítězem. Bohužel jej ale ze soutěže vyřadilo zranění, a tak se s ním ostrované i fanoušci museli rozloučit. Nyní se na něj na obrazovkách mohou ale opět těšit. I když ne v roli soutěžícího. Informaci přinesl web eXtra.cz

Zůstane věrný své profesi

Tomáš Zástěra už roky působí jako moderátor na rádiu Evropa 2, kde má společně se Zorkou Hejdovou svou vlastní show. Nyní jej ale jeho fanoušci nejen uslyší, ale i uvidím. Bude totiž moderovat i novou řadu Survivor Česka, respektive pořad věnující se jejímu zákulisí. 

„Tomáš bude součástí moderátorského týmu Survivoru. Hlavním moderátorem je pochopitelně Ondřej Novotný a Zástěra bude mít na starosti backstageové rozhovory se soutěžícími,” uvedl pro zmíněnou redakci zdroj z TV Nova. 

Velký úspěch

Přestože byl před svou účastí v Survivoru Tomáš Zástěra oblíbeným členem týmu Evropy 2, na sociálních sítích žádné velké úspěchy narozdíl od ostatních hvězd nesklízel. Byla to právě až drsná reality show, která mu přihrála desítky tisíc sledujících a z moderátora takřka přes noc učinila jednu z nejoblíbenějších českých slavných osobností. I proto podle všeho Zástěra na nabídku moderování kývnul. „Survivor je moje srdcovka, jsem rád nablízku všemu dění kolem druhé řady,” prohlásil moderátor, avšak svou novou úlohu zcela potvrdit nechtěl. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky