Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bratr zesnulého fotbalisty Josefa Šurala promluvil o nedobrých vztazích v rodině

Jakub Šural
Jakub Šural
Zdroj: Profimedia
Jakub Šural

Josef Šural vedl se svou ženou Denisou a dvěma dětmi zdánlivě ideální život, vloni ale tragická nehoda rodinnou idylku ze dne na den ukončila. Chování Šuralové po smrti manžela ale šokuje nejen veřejnost, ale hlavně rodinu zesnulého fotbalisty!

Denisa Šuralová se prezentovala po boku Josefa Šurala jako vzorná manželka a matka jeho dětí, byl ale vztah skutečně tak ideální, jak se snažila dvojice prezentovat?

Zatímco jiné vdovy po svých zesnulých mužích teskní měsíce, někdy i roky, Šuralová rozhodně na nic nečekala! Pouhé dva měsíce po smrti Josefa padla do náruče nového muže, kontroverzního podnikatele Tomáše Horáčka, a o tři týdny později už s ním čekala dítě!

Chování Šuralové je pro veřejnost zcela nepochopitelné, nejvíce zděšení jsou ale rodinný příslušníci fotbalisty. Nyní se ukazuje, že rodiče Šurala měli na svou snachu vlastní názor už dávno předtím, než se stala osudová nehoda.

Kontroverzní vdova si svým chováním zavařila

"Je pravda, že jsme to vzali dost rychle. Je těžké to soudit, ale Denisa celou situaci úplně vytěsnila. Poradili jí to rodiče, zajistili jí dohled psychologů a jí se podařilo z velké části zapomenout na to, co se stalo," snažil se nový partner Šuralové Tomáš Horáček vysvětlit nezvyklé chování "truchlící" vdovy.

Podnikatel tvrdí, že musel Šuralovou uhánět, moc práce mu to ale evidentně nedalo, jelikož po měsíčním vztahu už spolu dvojice očekávala potomka.

Doteď se k celé aféře nevyjadřoval nikdo z rodiny Josefa Šurala, před pár dny ale konečně promluvil bratr zesnulého fotbalisty, Jakub Šural.

Rodiče Josefa Šurala prý Denise nikdy nevěřili

Denisa Šuralová prý rodičům svého manžela od začátku nepadla do noty. To potvrdil i Tomáš Horáček. "Nepřísluší mi to hodnotit, nechci to soudit. Jen jsem slyšel, že ten vztah ze strany Josefových rodičů nikdy nebyl dobrý. Víc bych to nechtěl rozebírat," řekl Blesku podnikatel.

Důkazem nedobrých vztahů v rodině je i fakt, že nikdo z klanu Šuralových netušil o těhotenství Denisy. Vdova se s nimi ihned po pohřbu svého muže přestala stýkat a o miminku se dozvěděli až z médií.

Jakub Šural byl sice ve svém vyjadřování také velmi opatrný, svůj názor na manželku bratra však dal jasně najevo. "Každý, kdo si ten rozhovor a články přečetl, si určitě o všem udělá obrázek sám. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat," naznačil své antipatie.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU