Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co dělají Langerová, Chodúr, Drda a jiní zapomenutí účastníci SuperStar

Chodúr, Drda, Langerová
Chodúr, Drda, Langerová
Zdroj: Profimedia, Instagram
Chodúr, Drda, Langerová

SuperStar se u nás vysílá už od roku 2004. Vítězové měli krátce po skončení pěvecké soutěže tisíce fanoušků, ale postupně o ně zájem upadal. Většina z nich je v současné době mediálně mrtvá. Neznamená to však, že už nekoncertují. Pár se jich od hudby ale přeci jen odklonilo. Neuvěříte, co dnes dělají nadějní zpěváci z českých a československých SuperStar.

Aneta Langerová

Aneta Langerová Aneta Langerová Zdroj: Instagram

Psal se rok 2004, když se do soutěže přihlásila nenápadná dívka Aneta Langerová. Svým hlasem po skončení ovládala davy, ale haly nikdy nevyprodávala. Mezi její první desky patří Spousta andělů a Dotyk. Těžké období pro ni nastalo, když před celým národem přiznala, že je lesba. Langerová to však ustála. Dnes hraje spíše v klubech a chystá turné s kapelou Korben Dallas.

Vlasta Horváth

Vlasta Horváth Vlasta Horváth Zdroj: archiv

O rok později získal první místo Vlasta Horváth, jenž vydal následně desku Místo zázraků. Většího ohlasu se ale nikdy nedočkal a jeho kariéra de facto skončila, než vůbec stihla začít. Vlasta dává přednost rodinnému životu s manželkou a sem tam někde za menší částku vystoupí. Hudbě se stále věnuje

Zbyněk Drda

Zbyněk Drda Zbyněk Drda Zdroj: Profimedia

Zbyněk Drda se stal vítězem v roce 2006, což mnohým nebylo po chuti. Drda podle nich nebyl opravdovou SuperStar. Ta má totiž nějak vypadat a on byl spíše nenápadný klučina. I přesto se mu dařilo dobře. Za CD Pohled do očí dostal dokonce ocenění Deska roku. Od té doby se po něm slehla zem. Občasně vystupuje a maluje obrazy. Slavný ale rozhodně není.

Martin Chodúr

Martin Chodúr Martin Chodúr Zdroj: Profimedia

V roce 2009 soutěž získala československou podobu a vítězem se stal Martin Chodúr. Zájem o jinou verzi známého televizního formátu stoupl a Martin získal věhlas. Vydal desku Let´s Celebrate a počet fanynek se zvyšoval. Martin vystupuje dodnes. Lidé si ho zapamatovali zejména kvůli tomu, že má hlas jako Tom Jones.

Lukáš Adamec

Lukáš Adamec - vítěz SuperStar Lukáš Adamec - vítěz SuperStar Zdroj: Šíp

Lukáš Adamec byl prvním Slovákem, který soutěž vyhrál. V roce 2011 porazil tehdy krásnou Gabrielu Gunčíkovou. Bylo mu to ale nic platné, jelikož dnes o něm v Česku nikdo nic neví. Je dvojnásobným otcem syna Tea a dcery Ley. Zahrál si v muzikálu Iago.

Sabina Křováková

Sabina Křováková se svěřila do rukou odborníků. Sabina Křováková se svěřila do rukou odborníků. Zdroj: archiv Sabiny Křovákové

Mladá dívka s rebelským vzhledem dostala diváky i porotu v roce 2013. Hraje v muzikálech a holduje rockové muzice. Vzdáleně může připomínat Avril Lavigne. Mezi její nejznámější písničky patří třeba Vodopád slov nebo Jako dřív. O svoje místo v hudební branži usilovně bojuje.

Emma Drobná

Nová SuperStar Emma Drobná Nová SuperStar Emma Drobná Zdroj: Herminapress

Křehká Emma Drobná slaví jeden úspěch za druhým. Velký ohlas měla s deskou You Should Know, kde se objevila skladba Words, jenž si postupně začal broukat každý. Během svojí krátké kariéry dělala předskokanku Jamesi Bluntovi a vyjela na turné s Emmou Smetana.

Tereza Mašková

Rok 2018 byl úspěšný pro Terezu Maškovou, jenž vyhrála zatím poslední SuperStar. Vyrůstala v Třinci a charakterizují ji růžové vlasy. Nejraději má žánry jako pop a funk, kterým se věnuje naplno. Hned po SuperStar vydala desku a její první singl se jmenoval New Me. Její nejnovější klip nese název O nás dvou.

V současné době se začíná vysílat další řada legendárního pořadu. V porotě usedla Monika Bagárová s Patricií Pagáčovou, doplní je pak Leoš Mareš s komikem Mariánem Čekovským. Kdo vyhraje tentokrát? A dokáže se udržet na vrcholu?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky