video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Dramatický Super výběr v show SuperStar pokračuje a tentokrát se přesouvá do staré čistírny odpadních vod v Bubenči! Desítky soutěžících bojují o setrvání v soutěži. Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů. Zbytku se jejich sen rozplyne. Kdo přesvědčí hvězdnou porotu ve složení Monika Bagárová, Marián Čekovský, Pavol Habera, Leoš Mareš a Patricie Pagáčová o tom, že si zaslouží i nadále bojovat o titul nové SuperStar?

Pavouk rozhodí porotu i soutěžící

Dominique Alagiaová s Martinem Proboštem si společně zazpívali krásnou písničku od Eda Sheerana Photograph. Nicméně hodnocení poroty už zase tak krásné nebylo. Marián Čekovský například poznamenal, že jeden z nich byl duchem nepřítomný. I nelítostný kat Pavol Habera měl podobnou výčitku, když naložil zejména Martinu Proboštovi, že se na svou pěveckou partnerku nedíval.

Největší drama ale překvapivě neprobíhalo během hodnocení poroty, ale při odchodu od ní. To si totiž Dominique všimla na podlaze obrovského pavouka. Toho šel neohroženě prozkoumat Leoš Mareš, který jakmile viděl jeho velikost, vzpomněl si, že má arachnofobii. Nakonec celou situaci nekompromisně vyřešil Paľo Habera.