Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Od soutěžící do poroty SuperStar: Jak Monika Bagárová zvládá práci a mateřství?

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Když bylo Monice Bagárové pouhých patnáct let, zúčastnila se ČeskoSlovenské SuperStar, ve které obsadila krásné páté místo. Tím odstartovala hvězdnou kariéru a dodnes si vede lépe než její kolegové, kteří skončili na vyšších příčkách. Svědčí o tom i fakt, že už podruhé usedne do poroty nové řady této soutěže, která odstartuje na televizních obrazovkách v září.

Talentovaná zpěvačka Monika Bagárová odstarovala kariéru už v patnácti letech účastí v televizní soutěži ČeskoSlovenská SuperStar, kde se rozhodovalo mezi ní a jejím kamarádem Janem Bendigem. Nakonec to však byl Honza, kdo postoupil do dalšího kola, a zpěvačka, která podle poroty ještě k některým písním nedospěla, skončila na pátém místě. Už tenkrát se s ní publikum loučilo v slzách a vestoje.

Nakonec to ale Monice nijak neublížilo a rozjela kariéru na plný plyn. Desky, klipy, hity u ní jsou už po několik let na denním pořádku. Patří mezi nejoblíbenější české zpěvačky a díky svým kořenům i mezi nejslavnější Romky. 

Nyní v září už podruhé usedne do poroty soutěže, která ji stvořila. SuperStar z ní udělala hvězdu a Monika toho uměla chytře využít. Nyní se jí to vrací plnými hrstmi.

Opět zasedne v porotě SuperStar

„Mám neskutečnou radost z natáčení nové řady, protože po roce, který byl ze společenských a pro mě i osobních důvodů o izolaci, se zase vracím k lidem a ke své profesi. Těším se na celý tým a jsem moc zvědavá na nové talenty,“ svěřila se pro Super.cz pátá členka poroty Monika Bagárová, která na natáčení chce mít i dceru Rumiu.

Tu stále kojí. Je tedy nutné, aby tomu bylo vše přizpůsobeno. Navíc doufá, že by si mohla Ruminka také zvyknout na to, být déle bez ní, a hlavně se odstřihnout právě od kojení, které by Monika ráda pomalu ukončila. 

Skvělá zpěvačka, matka i obchodnice

Dcera je na ni silně vázaná, byla s ní totiž teď nějaký čas sama. Kvůli pandemii koronaviru se její partner, MMA zápasník Makhmud Muradov, zasekl v rodném Uzbekistánu a nemohl se dostat zpět do Česka. 

Kromě toho, že Monika zpívá, je i skvělou obchodnicí. Všechno, čeho se stane tváří, jde na dračku a je oblíbené. V roli influencerky se cítí jako ryba ve vodě, aby také ne, když ji sleduje 800 000 lidí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU