Do SuperStar se letos vrátili soutěžící z předchozích řad. Produkce na finálové přenosy pozvala bývalé hvězdy pěvecké soutěže, ani jedna ze skupinek ale nedorazila kompletní.

Z historicky prvních SuperStar na návrat na obrazovky kývli Tomáš Savka, Standa Dolínek, Martina Balogová, Sámer Issa, Julian Záhorovský, Petr Poláček, Šárka Vaňková a Veronika Zaňková Černá. Na setkání ale nepřišla vítězka Aneta Langerová a Petra Zlatuška Páchová. Proč dámy chyběly, se ihned stalo tématem číslo jedna a ukázalo se, že zatímco Páchová měla k absenci pádné argumenty (pokročilé stádium těhotenství), Langerovou pouze nabídka příliš nelákala.

Šuškalo se, že jedním z důvodů, proč zpěvačka nabídku odmítla je fakt, že za vystoupení nikdo neobdržel ani korunu. Langerová navíc podle všeho se SuperStar nechce být spojována, ačkoliv si díky show zajistila slibnou kariéru. K překvapení všech ale ani finalisté z roku 2009 nedorazili v původní sestavě.

Ben nechce mít se SuperStar nic společného

Na nedělním živém vysílání nechyběla samozřejmě porotkyně Monika Bagárová, Jan Bendig, Markéta Konvičková, Miro Šmajda, Paulína Ištvancová, Thomas Puskailer, Denis Lach, Leona Šenková, Nikoleta Balogová a v neposlední řadě i samotný vítěz Martin Chodúr. Společnou píseň Příběh nekončí ale nezazpívali všichni.

Večera se ovšem nemohla zúčastnit Dominika Stará, která je dle informací extra.cz v rizikovému těhotenství a nedoporučil jí to lékař. Osobně se navíc nedostavil ani Ben Cristovao, který se sice nakonec objevil alespoň ze záznamu z dovolené na Zanzibaru.

Ben Cristovao prý na celou soutěž zanevřel, podobně jako historicky první vítězka Aneta Langerová. "Údajně nechtěl být vůbec součástí večera. Kývl až po velkém přemlouvání. Všichni jsou z toho hodně zklamaní, že tam nebude osobně," sdělil zdroj stejného webu.

Zklamání fanoušků: Zpěv na playback

Velikým zklamáním během vystoupení finalistů z roku 2009, byl pro diváky zpěv na playback. Od porotkyně Moniky Bagárové se obzvlášť očekávalo, jak předvede během živého čísla své pěvecké kvality, nakonec ale celá píseň byla natočena dopředu a partička pouze otevírala pusu do prázdna.

"Dobrý den, můžu se zeptat, proč se nezpívalo naživo?" opakují se v komentářích stejné dotazy.

Proč ale zvolila produkce u zkušených hvězd zpěv z playbacku, není jasné.

Finalisté z roku 2009 se sešli opět na pódiu

Související články