Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

SuperStar na Mácháči: Soutěžící zabojují o postup pod širým nebem

Porota Superstar
Porota Superstar
Zdroj: TV Nova
Porota Superstar

Castingová kola SuperStar jsou u konce a nyní přichází pro soutěžící nejtěžší část, a to přísné vyřazování v takzvaném Super výběru, který proběhne na Máchově jezeře. Tvůrci pořadu se nejvíce děsili nepříznivého počasí, nakonec jim ale přálo štěstí.

Hudební soutěž SuperStar je v plném proudu a hvězdná porota ve složení Monika Bagárová, Marián Čekovský, Pavol Habera, Leoš Mareš a Patricie Pagáčová to nebude mít v příští epizodě vůbec jednoduché.

Desítky soutěžících bojují o setrvání v soutěži, jen ti nejlepší z nich se ale posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů. Ostatním hudebníkům se jejich sen definitivně rozplyne.

Psychické napětí ovšem není pro každého, což se během Super výběru také odhalí. Například kuchařka Chilli, kterou znají diváci z MasterChefa, bude chtít z vyřazovacího kola s pláčem odejít!

Natáčelo se na Máchově jezeře, tvůrci se báli deště

Na začátku se zdálo, že bude natáčení na Máchově jezeře velmi náročné, a to z důvodu nepříznivé předpovědi počasí.

První natáčecí den se naštěstí vše změnilo a počasí všechny přítomné velmi mile překvapilo. Soutěžící tak měli možnost zazpívat porotě i ostatním přítomným v nádherném prostředí a užít si svá vystoupení naplno. 

Ani usilovná snaha některých amatérských zpěváků ovšem nebude stačit k postupu do dalšího kola a většina talentů bude muset soutěž opustit. Pro koho dopadne venkovní vystoupení úspěchem? To se dozvíte už nyní na Voyo nebo v neděli večer na TV Nova.

Castingová kola jsou u konce, nyní čeká porotu vybrat ty nejlepší zpěváky

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU