Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Známý obličej v SuperStar: Rodiče Míšovi nevěřili, protančil se až do Ameriky

Tanečník Michal
Tanečník Michal
Zdroj: TV NOVA
Tanečník Michal

Letošní SuperStar se zúčastnilo hned několik známých tváří. Do pěvecké soutěže se hlásí hvězdy Tik Toku, Youtubeři a na casting zavítal dokonce tanečník, který v televizi není žádným nováčkem. Jak se vedlo Michalovi Pribylincovi před porotou? 

Tuto neděli večer budou mít diváci možnost sledovat další epizodu pěvecké show SuperStar, ve které se představí noví soutěžící z castingových kol.

Letošní porota ve složení Patricie Pagáčová, Monika Bagárová, Leoš Mareš, Pavol Habera a Marián Čekovský má jasný úkol, najít nejlepšího amatérského zpěváka.

Jakmile na scénu vstoupí Michal Pribylinec, začnou někteří lidé jeho tvář poznávat, v showbyznysu totiž není žádným nováčkem.

Rodiče Michala nevěřili, že se dokáže uživit tancem

Michal Pribylinec je profesionální tanečník, který je součástí taneční crew show Tvoje tvář má známý hlas.

Michal je opravdový talent a s tancem procestoval téměř celý svět. Vystupoval například v Chicagu, Hong Kongu či v Saudské Arábii.

Překvapivě ale neměl Pribylinec podporu svých rodičů. Jeho otec nevěřil, že by se mohl tancem živit, Michal mu ale dokázal pravý opak. Nyní chce prý sám sobě dokázat, že se dokáže uživit i zpěvem.

Bude Michalův zpěv stejně dobrý jako jeho taneční kreace? To se dozvíte na konci týdne v SuperStar, nebo si díl můžete pustit o něco dříve na Voyo.

Míša porotu příjemně překvapí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU