Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Finále Superstar se blíží: Kvůli koronaviru budou jen dva přímé přenosy

Porotci Superstar 2020
Porotci Superstar 2020
Zdroj: Profimedia
Porotci Superstar 2020

Pandemie koronaviru ovlivnila chod celého světa a dotkla se i finále Superstar! Místo klasického vyřazování po jednom soutěžícím se diváci dočkají pouze dvou živých přenosů!

Letošní finále Superstar nebude probíhat standardním způsobem! V minulosti se vybrala finálová desítka a následně probíhala série živých vysílání, po kterém vždy vypadl jeden ze soutěžících.

Tentokrát se ale diváci svých nových idolů příliš nenabaží. Finálová desítka ve složení: Lucie Bikárová, Diana Koval’ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata budou mít pouze dvě šance se ukázat!

O vítězi výhry dva miliony korun se totiž rozhodne již na konci tohoto měsíce!

Finálová desítka bude mít pouze dvě šance zazářit

Tv Nova musela přistoupit k nutným krokům a kvůli aktuální situaci s koronavirem zkrouhli počet finálových dílů z původních deseti na pouhé dva.

Veškeré natáčení se soutěžícími bude probíhat za přísných hygienických opatření a ve studiu nebudou přítomni žádní diváci! Finalisté i porota musí projít testem koronavirus a povinností na place budou roušky, rukavice, štíty pro štáb. 

Soutěžící, porota i kapela budou během živého vysílání na obrazovce bez roušek. Pěvecká parta by měla dle webu Super.cz být ubytovaná ve společném hotelu, a aby minimalizovali riziko nákazy, nebudou se moci stýkat s širší veřejností. Produkce proto plánuje spojit se on-line s rodinami soutěžících a diváci tak budou moci nahlédnout do jejich soukromí. Kromě toho televize již odhalila přesný scénář Superfinále.

Původní scénář soutěže se trochu pozměnil.

"V prvním přenosu se za doprovodu živé kapely představí kompletní desítka finalistů a na základě diváckého hlasování pět soutěžících s nejnižším počtem hlasů show opustí. Ve druhém živém přenosu, takzvaném Superfinále, vystoupí pětice postupujících tentokrát každý se dvěma písničkami. Divácké hlasování se následně pozastaví a SuperStar opustí další dva soutěžící s nejnižším počtem hlasů. Ze třech nejlepších se stanou Superfinalisté a divákům zazpívají ještě jednou. Z trojice se následně vybere vítěz," prozradil výše zmíněnému serveru podrobnosti kreativní producent a režisér show Pepe Majeský.

Pokud jste se těšili, že svého oblíbence z finálové desítky budete nyní vídat každý týden na obrazovce, dokud nevypadne, připravte se na zkrácenou verzi celé show.

Vítěze Superstar budeme po změnách ve scénáři totiž znát již 31. května! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky