Doby, kdy se ženy bály s módou experimentovat, jsou pryč. Hvězdy českého showbyznysu se nebojí inspirovat u zahraničních hvězd nebo vyhledat pomoc stylistů. I když je stále ještě hodně dam, které svůj styl i v pokročilém věku hledají, najdou se i takové, které s věkem zrají jako víno. A to především ve svém vkusu na módu.

Pohodlí a elegance

Herečka Ivana Chýlková stále patří k nejkrásnějším českým ženám. Je známá i díky svému bezchybnému módnímu vkusu. Partnerka moderátora Jana Krause zkrátka nikdy nešlápne vedle. V jejím šatníku převládají především elegantní kousky. Dalo by se říct, že její styl se definuje jako jednoduchý, ležérní a pohodlný. Pokud herečku outfit až moc nudí, rozbije ho ukázkově vybranými šperky a nalakovanými nehty. Elegantní styl v jejím pojetí rozhodně neznamená všední. Vždy v sobě nese hodně mladistvých prvků, které si Chýlková díky perfektní postavě může dovolit. Herečka zkrátka našla styl, který jí sedí. Nutno také dodat, že celkový dojem podpoří vždy perfektním decentním líčením a upravenými vlasy.

Doplňky jako základ

Půvabná blondýnka Jana Paulová na sebe upoutá pozornost na každé akci. Její outfity jsou vždy perfektně sladěné. Herečka se nepouští do nějakých větších experimentů s barvami, což finálnímu looku velmi svědčí. V jejím šatníku dominují barvy jako je bílá, béžová a černá, všechny bezchybně rezonují s jejím blond mikádem. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě si oblíbila trend vrstvení. Bílou košili například doplní o jednoduchý svetřík, navrch pak oblékne sako, bolerko nebo bundu. Paulová si oblíbila i velmi oblíbený trend delší cardigan. I její doplňky se nesou ve stejném stylu. Herečka si hraje s minimalistickými prvky. Na co dává ovšem důraz jsou brýle. Výrazné obroučky využívá jako módní doplněk.

Světový styl Havlové

Bývalá první dáma se řadí už několik let mezi opravdové módní ikony. S trendy kousky se nebojí experimentovat. Klasické pro ni je využít tenisky k téměř jakémukoliv outfitu, ať už se jedná o kostýmek nebo šaty. Finálnímu looku dodává tento trend mladiství nádech. Havlová se nebojí styly kombinovat. Prvky elegance doplní o sportovní prvky a je z toho perfektní denní outfit. I ona se stejně tak jako Jana Paulová nebojí vrstvit. Pozornost na sebe upoutala ve chvíli, kdy si pod kožený top bez rukávů v peplum siluetě oblékla bavlněnou košili. Dále také záměrně ohrnuje konce rukávů u kabátů, aby nechala barevně vyniknout barvu spodního úpletu. Všechny tyto detaily ve finálním výsledku vypadají perfektně.

Na rozdíl od výše zmíněných dam, se Havlová nebojí barev. Často sází na trendy fuchsiovou, oranžovou a sytě červenou. Oblíbená herečka dlouhodobě sází na nadčasové trendy kousky a to se jí vyplácí.

Zdroje: Iprima, Lifee, Idnes

Související články