Barbora Stříteská už za pár měsíců přivede na svět svého prvorozeného potomka, jehož otcem je Marek Valášek. Budoucí rodiče už ví, že to bude chlapec.

"Víme, nevíme, my to máme napsaný na papírku a chystáme Baby shower, kde budou nejbližší přátelé a rodina. Bára to dala na papíře napsané své nejlepší kamarádce a to bude vše zařizovat. Takže se to ví, ale my to nevíme," svěřil se Datel v rozhovoru pro Extra ještě před odhalením pohlaví.

"Nechtěl jsem být u porodu, chtěl jsem být zas dveřma, ale ne na porodním sále. Barča mě ale v poslední době mě začala hrozně přemlouvat, protože všichni chlapi od jejich kamarádek tam byli. Nakonec jsem řekl že jo, že tam budu stát, ale nevím, jak to zvládnu. Já moc tyhle věci nedávám, takže se bojím, že odpadnu. Včera něco říkala o přestřihávání pupeční šňůry, to jsem ale ihned řekl, že přes tuhle hranici rozhodně nejdu," přiznal Marek Valášek veliké obavy z asistence u porodu.

"Celkově moc nedávám nemocnice a krev, nejde o ten porod, ale o to co se tam bude dít," vysvětlil influencer.

"Původně jsem chtěl děti po třicítce, ale nakonec jsme se s Barčovu domluvili a je to lepší z mnoha důvodů. Chci s dětmi sportovat a kdybych to odkládal, tak bych na to neměl energii," uzavřel Valášek.

Související články