Strašák roku 2008: A zase ta Iveta…

Nedílnou součástí bulváru je rubrika módní policie. A její redaktoři mají i na přelomu roku napilno! Vzhledem k okurkové sezoně (během svátků je drbů poměrně málo) je potřeba vyhlásit nejlépe oblékané celebrity i největší strašáky uplynulého roku.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekněme něco o tom, jak se dělá módní policie…

Psát o módě? To je toho!

Každý si myslí, že dělat módního kritika je jednoduchá práce. Kouknu, vidím, napíšu, ne?! Jenže, ona je také hrozně nevděčná! Vkus je totiž velice individuální a když někoho pochválíte, nebo naopak pohaníte, tak se okamžitě na vaši hlavu sesype kritika. A v případě celebrit to platí obzvlášť! Fanoušci té které hvězdy vás obviní, že jste módní analfabet a jejich miláčka kritizujete ze závisti, protože jste sama stará, tlustá a chodíte do práce v teplákách. Proto se skláním před módní guru Františkou Čížkovou, která excelovala v pořadu Přísně tajné a která si to už slízla mockrát. A nezaslouží si to, módě totiž fakt rozumí!

Jak se nesplést?

Začínáte jako módní kritik a máte strach, že se ztrapníte? Naštěstí existují celebrity, u kterých se člověk splete málokdy! Když pochválíte Terezu Maxovou, Aňu Geislerovou či Daru Rolins, neuděláte na 90 a více procent chybu. Naopak, když hledáte někoho, kdo se strojí jako strašidlo, zaměřte se třeba na Anetu Langerovou či Ivetu Pomeje Bartošovou. Ta s módou bojuje, co živa je. A v loňském roce tomu dala opravdu na zadek – nejen model, který ji vynesl na titul Strašák roku u Františky Čížkové, ale i další kreace (pro mě je například „nezapomenutelný“ Ivetin svatební příčesek) jsou toho důkazem.

P. S.

Iveta (a její manžel Jirka) bohužel aspirují i na další titul – Žvanilové roku! To, co v loňském roce předváděli, završil jejich novoroční vzkaz z dovolené v Thajsku. Zatímco Iveta uvedla, že končí s antikoncepcí, protože si uvědomila, že chce s Jiřím dítě. A že v bezmála třiačtyřiceti je třeba si pospíšit! Jiří kontroval vyjádřením, že si při sexu bude dávat pozor, protože nechce Ivetu připravit o vytouženou roli v muzikálu Mona Lisa. Vy tomu rozumíte?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky