Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Steven Seagal je sexuální predátor: Herečka promluvila o děsivém zážitku

Steven Seagal
Steven Seagal
Zdroj: Profimedia.cz
Steven Seagal

Herec známý převážně z akčních filmů Steven Seagal byl v minulosti již několikrát obviněn ze sexuálního obtěžování nezkušených hereček. O svém zážitku teď promluvila také Julianna Margulies. Tu měl castingový ředitel vlákat přímo do Seagalova hotelového pokoje. 

Dávno předtím, než se Julianna Margulies stala známou tváří díky mnoha filmovým a televizním rolím, usilovala o úlohu ve filmu Nemilosrdná spravedlnost se Stevenem Seagalem v hlavní roli. Večer před castingem se jí ozval castingový ředitel a měl na první pohled nevinný požadavek. „Zavolal mi a zeptal se mě, jestli bych nemohla přijít za Stevenem do jeho hotelového pokoje, abychom si spolu prošli jednu scénu. Neměl potom totiž čas a moc se mu prý líbila moje nahrávka,“ uvedla herečka podle webu CBC

Velmi nebezpečná situace

„Odpověděla jsem, že už je dost pozdě, bylo deset hodin večer, a že se takhle v noci bojím jezdit metrem. Načež mi castingový ředitel odpověděl, že mi zaplatí taxi, a zároveň dodal, že si myslí, že bych tu roli opravdu mohla dostat,“ vyprávěla svůj hrůzostrašný příběh herečka, která nakonec na pokyn kývla a v domnění, že dostane roli, která by mohla odstartovat její kariéru, se do hotelu vydala. Když přijela, castingový ředitel nikde nebyl. Byla v pokoji sama se Seagalem. 

„Posadila jsem se a hned jsem nadskočila, protože jsem si sedla na něco tvrdého. Seagal mi řekl, že se moc omlouvá, že si pod polštářem zřejmě zapomněl zbraň. A tu také z gauče vyndal,“ uvedla herečka s tím, že si okamžitě připadala naprosto hloupě. „Přišla jsem do hotelového pokoje. Nikdo neví, kde jsem. Je jedenáct hodin večer a já jsem tady s vysokou hvězdou akčních filmů, která má u sebe zbraň,“ zavzpomínala, co se jí tehdy honilo hlavou. „Najednou jsem nad vším začala přemýšlet a došlo mi, v jak nebezpečné situaci se vlastně nacházím,“ svěřila se podle CBC Julianna s tím, že ji následně Seagal vyzval, aby jej následovala do ložnice.

Sexuální predátor

Následně dle její výpovědi položil zbraň na noční stolek a chtěl po Julianně, aby mu ukázala dlaň, ze které chtěl číst. V tu chvíli už ale mladá herečka neváhala a z pokoje utekla. Druhý den přesto na casting šla, a roli dostala. „Styděla jsem se za to. Víte, prostě jsem se styděla za to, že jsem šla k němu do pokoje. Připadala jsem si hloupě, i když se mi nic nestalo. Nikomu jsem to nechtěla říct, protože jsem nechtěla, aby si lidé mysleli, že jsem tu roli dostala právě kvůli tomu, že jsem u něj v noci byla,“ vysvětlila, proč o incidentu promluvila až po několika letech. 

Steven Seagal byl v minulosti již několikrát obviněn ze sexuálního zneužívání. Všechna tvrzení žen však popřel a nikdy před soudem nestanul. Julianna Margulies uvedla, že podle ní je herec predátorem, který zneužívá mladé herečky, jež čekají na svůj filmový průlom. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky