Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pozér první kategorie: Štěpán Kozub se kvůli nové pracovní nabídce urazil

Štěpán Kozub při rozhovoru pro Kafe.cz
Štěpán Kozub při rozhovoru pro Kafe.cz
Zdroj: Kafe.cz
Štěpán Kozub při rozhovoru pro Kafe.cz

O mladém a talentovaném herci Štěpánu Kozubovi je v poslední době slyšet stále víc. Po veleúspěšné komedii Shoky a Morthy: Poslední velká akce se do kin konečně dostal i snímek Zátopek, v němž Kozub ztvárnil jednu z vedlejších rolí. A zanedlouho si odbyde premiéru i film Zbožňovaný, kde se rodák z Bohumína objeví coby namyšlený frajírek. Jak sám herec uvedl, když dostal tuto pracovní nabídku, poněkud se urazil. 

Sklízí jeden úspěch za druhým a diváci jej milují. Herec Štěpán Kozub si velmi úspěšně dláždí cestu mezi nejznámější tváře českého šoubyznysu a dostává se mu jedné pracovní nabídky za druhou. V letošním roce se na stříbrném plátně objeví rovnou třikrát. Premiéry filmů Shoky a Morthy: Poslední velká akce a Zátopek má již za sebou. Čeká jej ale ještě snímek režiséra Petra Kolečka Zbožňovaný s Jiřím Bartoškou v hlavní roli. 

Z nabídky byl zaražený

Štěpán Kozub má pracovních nabídek dle všeho požehnaně, některé jsou jistě zajímavé, jiné zas nejsou úplně podle jeho gusta. Právě ale ta týkající se filmu Zbožňovaný jej přinejmenším zaskočila. „Hraji tam takového pokřiveného umělce. Když mi tu roli Petr Kolečko nabízel, tak mi tak trošku řekl, že nebudu muset nic hrát a budu to prostě já. To mě trošku urazilo, když jsem si pak přečetl scénář,” smál se během rozhovoru pro Kafe.cz Štěpán Kozub. 

„Ta postava ve filmu je opravdu umělecký pozér první kategorie. Je to takový ten typ umělce, na který já jsem úplně vysazený. Takoví ti, kteří na sebe neustále upozorňují vlastní výjimečností, která je mnohdy uměle vytvořená v jejich hlavě,” doplnil ještě.

Kolegové i kamarádi

Herec Štěpán Kozub a režisér Petr Kolečko se během společné práce stali přáteli, a tak je jasné, že, co se týče rýpavé poznámky u herecké nabídky, šlo rozhodně jen o kamarádské popíchnutí. „Je pravda, že já jsem s Petrem Kolečkem za poslední asi dva roky strávil spoustu času. Hlavně tedy toho pracovního, protože jsme dělali na několika věcech. A myslím si, že jsme se hodně sblížili, že vnímáme velmi podobně humor, který se do těch věcí, které spolu děláme, dostává,” nechal se ještě slyšet Kozub. „Máme společný pohled na lidskou blbost,” řekl závěrem. 

Snímek Shoky a Morthy zažívá obrovský úspěch:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU