Štěpán Kozub se s Barborou Drulákovou seznámil během studií na konzervatoři a jejich láska jim vydržela až do dospělosti. Komik a herec se oženil 31. srpna 2019 a o rok později mu manželka porodila dceru Anežku.

O necelé čtyři roky později ale dvojice nečekaně podala žádost o rozvod. Podle Blesku bylo soudní řízení zahájeno 1. srpna 2023 a konečné rozhodnutí padlo 21. listopadu.

Ani jeden z manželů se zatím k věci nechce vyjadřovat a důvody rozpadu vztahu si zatím nechávají pro sebe. „Určitě se k věci nebudeme vyjadřovat,“ sdělila Kozubova manažerka.

Rychlá sláva mohla vztah narušit

Krátce po veselce Kozubových začala sláva komika velice rychle růst a to mohl být jedním z faktorů, proč v manželství vznikla krize, kterou nakonec nedokázali překonat.

S přibývajícími pracovními nabídkami trávil Štěpán v rodné Ostravě minimum času a nechtěl si nechat uniknout žádnou lukrativní příležitost.

V jednu chvilku natáčel současně reklamy i tři filmy (Jackpot, Grand Prix, Spolu), k tomu koncertoval po republice s Jiřím Krhutem a měl i další pracovní povinnosti v divadle a na svých projektech.

Kozub navíc během krátké doby vydělal miliony, když minulý rok dvakrát po sobě vyprodal se svou stand-up show Bez urážky! pražskou O2 arenu. K tomu navíc ještě přidal třetí on-line přenos, a tak se ze začínajícího herce stala během krátké doby vyhledávaná „áčková“ celebrita. Možná právě i tyto skutečnosti mohly být důvodem neshod, které nakonec vedly až ke konci manželství se sympatickou Barborou. Ta byla v showbyznysu lidově řečeno paní Columbovou a mediální pozornost nikdy nevyhledávala. Svého muže nedoprovázela na společenské akce a vždy se snažila hlavně střežit soukromí rodiny.

Kozub sám před časem přiznal, že byl v tomto období často velmi unavený a doma nehýřil humorem, na který jsou u něj fanoušci zvyklí. "Že bych byl doma nějaký extra zábavný a projevoval se jako komik, se říct nedá, herectví i komedie je přeci jen také jenom práce. Že bych přišel a ještě si před domem po práci postavil budku a v ní dělal vtipy, tak to úplně není. Když pekař dvacet dní v měsíci peče housky, tak ho pak doma na pečení nejspíš také moc neužije," svěřil se Štěpán pro web zivotvcesku.cz.

Související články