Rychle narůstající sláva Štěpána Kozuba raketově vystřelila do hvězdných výšin. To se pozitivně projevilo na jeho výdělcích, protože se mu několikrát po sobě podařilo vyprodat O2 arenu, ale negativně na jeho času, který mohl věnovat rodině.

“Jsem hodně pracovně vytížený. Domů se vracím vždy večer, takže manželce moc nepomáhám,” přiznal novinářům pro server Žena.cz před časem, že na péči o malou Anežku je jeho žena většinou sama.

Doma s ním byla nuda

Kromě toho doma nebýval tak zábavný jako na pódiu. “Ne že bychom se spolu doma nesmáli, ale ten humor je v mezích a decentní. Že bych byl doma nějaký extra zábavný a projevoval se jako komik, se říct nedá, herectví i komedie je přeci jen také jenom práce,” vysvětlil v minulosti pro ŽivotvČesku.cz, že práci si domů opravdu nenosí.

Tyto faktory mohly mít zcela jistě vliv na rozpad manželství s tanečnicí Barborou Drulákovou, se kterou se poznal již na konzervatoři. Vzhledem k tomu, že je nyní stále velmi vytížený a jeho turné s hudebníkem Jiřím Krhutem je v plném proudu, dá se předpokládat, že s nyní tříletou dcerou Anežkou nyní herec a zpěvák tráví ještě méně času než doposud.

Ironií osudu je, že sám o otce přišel v mladém věku a dodnes se čas od času zmíní o tom, jak moc jej postrádá. Tatínek Štěpána Kozuba v jeho hereckých ambicích podporoval, bohužel se však synových úspěchů nedočkal. Viděl ho totiž jen v jednom jediném představení, a to konkrétně Shakespearově Něco za něco. V té době už se totiž potýkal s hematologicko-onkologickým onemocněním, a aby syna viděl hrát, musel se nechat uvolnit z nemocnice. Své nemoci podlehl nedlouho poté.

Hercova maminka se tak ve svých 42 letech stala vdovou. Tehdy si Štěpán Kozub přál, aby jeho se jejich rodina nerozpadla. Brzy poté se oženil se svou první láskou Barborou a spolu přivedli na svět dceru Anežku. Umělec poté pořídil dvojdomek, aby v něm mohl žít s manželkou a maminkou, kterou nechtěl nechat o samotě. O čtyři roky později se ale jeho sen s koncem manželství rozpadl. Kdo z manželů v domě zůstal a kdo musel vytáhnout kotvy, v tuhle chvíli není jasné, nicméně happy end v případě jejich rodiny zkrátka nepřišel.

Podle Blesku bylo rozvodové soudní řízení Štěpána Kozuba a jeho nyní již exmanželky zahájeno 1. srpna 2023 a konečné rozhodnutí padlo 21. listopadu. Ani jeden z manželů se zatím k věci nechce vyjadřovat a důvody rozpadu vztahu si zatím nechávají pro sebe. „Určitě se k věci nebudeme vyjadřovat,“ sdělila Kozubova manažerka.

Související články