Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Uhrančivá Stella: Belmondova nejmladší dcera oslňuje svojí krásou

Stella Belmondo
Stella Belmondo
Zdroj: Profimedia
Stella Belmondo

Legendární herec Jean-Paul Belmondo měl celkem čtyři děti. V prvním manželství s tanečnicí Elodie se narodily dvě dcery a syn. Až nedávno vyšlo najevo, že Belmondo měl ještě nejmladší dceru Stellu, se kterou před svým skonem stačil oslavit její osmnácté narozeniny.

Jean-Paul svoje děti natolik miloval, že kvůli nim zásadně nikdy netočil filmy o letních prázdninách. Slavný herec zemřel v osmaosmdesáti letech a zanechal tady po sobě tři potomky. Šedesátiletou dceru Florence, o tři roky mladšího syna Paula, který byl automobilovým závodníkem, a nejmladší Stellu. S tou ještě 13. srpna oslavil její osmnáctiny.

Patricie zemřela při požáru

Starší děti se Belmondovi narodily v prvním manželství s tanečnicí Eloide Constantin. Kromě Florence a Paula měli manželé ještě Patricii, která v pouhých šestatřiceti letech přišla o život při ničivém požáru svého pařížského bytu. Pro známého herce to byla rána, ze které se nikdy pořádně nevzpamatoval.

Kolem Jean-Paula se vždycky motala spousta krásných žen, po rozvdou randil s herečkami Ursulou Andress nebo Laurou Antonelli. Když se mu narodila nejmladší dcera Stella, bylo mu rovných sedmdesát let. O rok dříve se oženil s o mnoho mladší tanečnicí Natty. Jejich manželství sice po šesti letech skončilo, bývalí partneři ale kvůli dceři zůstali dobrými přáteli.

Osmnáctiletá Stella si nedávno založila profily na sociálních sítích, kde sdílí sexy fotky z dovolených u moře nebo chvilek volna. Mladá dívka je tak nádherná, že už se dostala do hledáčku modelingových agentur. Přesto sympatická blondýnka o dráze modelky vůbec nepřemýšlí.

V hlavě je pořád mladý

Na smrt svého tatínka překrásná slečna zatím veřejně nereagovala. Z několika málo vyjádření, která kdysi poskytla médiím, je ale zřejmé, že k tátovi měla opravdu hodně blízko. "Neumí vůbec říci ne, můj otec je pro mě víc kamarád než autorita," svěřila se před časem Stella pro web WTN. "V hlavě je pořád mladý, neustále připravený udělat ze sebe klauna, aby mě pobavil," doplnila dívka.  

Přesto si studentka dvojjazyčné školy v Paříži před časem postěžovala, že život se jménem Belmondo pro ni není vždycky ta největší výhra. "Na své jméno jsem hrdá, ale není snadné ho nosit. Nesnáším být jím definovaná, je to až ponižující. Raději bych byla, aby mě brali vážně za mé vlastní zásluhy," řekla slečna.

Šílenství, humor, energie

Svého tatínka Stella vždycky bezmezně obdivovala nejen jako člověka, ale také jako nadaného umělce. "Jeho kousky mě fascinují, vždy mi to připadalo úchvatné. Ze všech jeho filmů je mým nejoblíbenějším Muž z Acapulca, protože v něm nejvíc vyniklo jeho šílenství, humor, energie," pochvalovala si dívka.

I když Stella tak trochu pomýšlí na hereckou kariéru, sebekriticky uznává, že rozhodně není tak dobrá jako její otec. "Je pravda, že v naší rodině víceméně každý vykonává uměleckou profesi. Nyní je ale na prvním místě moje studium," doplnila kráska před časem pro web public.fr.

Slavný herec byl na svou dceru náležitý pyšný. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky