Stella Banderas je třiadvacetiletou dcerou herce Antonia Banderase a herečky Melanie Griffith. Nyní se stala hvězdou udílení cen Vanity Fair Awards v Madridu, kam svého otce doprovodila.

Antonio Banderas má na krásné ženy ve svém životě štěstí. Nejenže má pohlednou přítelkyni Nicole Kempel, ale také dceru, po které by s chutí sáhl každý mladík. Jeho dcera Stella je totiž mimořádně sexy a půvabná.

Není se čemu divit, má mít po kom geny. Po tatínkovi Antoniovi má exotické rysy a něžnou krásu zase zdědila po mamince Melanii Griffith. Stella jde navíc ve šlépějích rodičů a studuje hereckou školu.

Talentovaná dcera

Zatím se jí na plátně moc nedaří a má za sebou jen jednu dětskou roli, a to ještě ve filmu, který režíroval její otec. Ten to ale nevzdává, vidí ve své holčičce talent a v kariéře ji podporuje dál. Není tajemstvím, že by ji rád protlačil do nějaké větší role. Zatím mu to ale nevyšlo.

Je tedy smířený s tím, že by mohla přesedlat i na jiné povolání. Ve všem ji prý bude povzbuzovat a vždy bude stát za jejím rozhodnutím.

„Mou podporu bude mít, ať se rozhodne pro jakékoli povolání. Nebudu ji do ničeho tlačit, chci, aby byla volnou a nezávislou ženou,“ řekl právě při udílení cen, kam ho Stella doprovodila.

Osud je ve hvězdách

Ani mamince Melanii by nevadilo, kdyby byla dcera herečkou, sama dobře ví, že když se bude snažit, o role by neměla mít nouzi. Navíc jako dcera slavných rodičů bude mít v této branži vždy trochu větší výhody než no name herečky.

Jak se ale nakonec Stella rozhodne, je ve hvězdách. Ne každý mladý herec počáteční neúspěch ustojí a vytrvá. Třeba se Stella dobře vdá a nikdy nebude muset nic dělat. Předpoklady v podobě krásného těla i tváře k tomu dozajista má.