Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Utajený románek: Margita si se Zagorovou začal, když byla vdaná za Harapese

Vlastimil Harapes, Hana Zagorová a Štefan Margita
Vlastimil Harapes, Hana Zagorová a Štefan Margita
Zdroj: Profimedia
Vlastimil Harapes, Hana Zagorová a Štefan Margita

Hana Zagorová a Štefan Margita patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Začátky jejich vztahu ale nebyly jednoduché. Zpěvačka byla totiž v době seznámení s osudovým mužem vdaná za Vlastimila Harapese.

Hanka Zagorová a Štefan Margita brzy oslaví třicetileté výročí od svatby, která se konala 6. června 1992 v kostele sv. Jakuba na Starém Městě.

Margita se nikdy historkou o seznámení se zpěvačkou příliš nechlubil, přesto není tajemstvím, že svou milovanou Haničku přebral Vlastimilu Harapesovi, za kterého byla Zagorová vdaná.

V nejnovější knize Naprosto nezbytná Hana Zagorová, která vyšla na počest 75. narozenin hvězdy, se Margita přeci jen rozhodl promluvit o minulosti a popsal, kdy se dozvěděl Harapes o jejich románku.

Harapes seděl v autobuse, Zagorová s Margitou dělali, že ho nevidí

Štefan Margita se s vdanou Hanou Zagorovou scházel potají, až jednoho dne jejich poměr prasknul.

"Seděli jsme s Hankou v autě, ona řídila a před státní operou se pokazil semafor. A my seděli v autě a rovnou ze Státní opery vyjížděl autobus, kde baletní soubor Národního divadla jel na nějaký zájezd. Vlastík seděl někde u okna v tom autobuse a začal na nás mávat a my jsme dělali, že ho nevidíme," popsal Margita v knize Naprosto nezbytná Hana Zagorová.

Zamilovaný operní pěvec pár dní poté požádal Hanku o ruku a týden po rozvodu Harapese a Zagorové si skutečně řekli své ano u oltáře.

Svatba Margity a Zagorové se konala pouhý den po jejím rozvodu

Po nepříjemném odhalení románku samotným Harapesem šla Zagorová s pravdou ven.

"Po tomhle řekla, že mu druhej den zavolá, že mu to řekne. Já jsem pak Hance oznámil termín svatby a ona řekla, nevadí ti, že jsem vdaná? Ne, já už jsem svolal lidi na svatbu, takže to už je tvoje věc," svěřuje se Margita v nové knize.

Zpěvák přiznal, že na to šli opravdu hopem. "Olda Lichtenberg je rozvedl opravdu 30. května, 31. května jsme to měli na národním výboře a pak 6. června v kostele," dodal oblíbený zpěvák.

Manželé se nedávno vrátili z dovolené, pak Zagorovu postihl postcovidový syndrom.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky