Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Leonardo DiCaprio: Za svou kariéru vděčí matce, odměnil se jí zvláštním způsobem

Zdroj: profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Oscarový herec, který se dlouhé roky zbavoval nálepky "slaďouš z Titanicu" (a kupodivu se mu to povedlo), si opravdu nežije špatně. Vlastní hned několik domů v různých destinacích Ameriky a není tajemstvím, že kdykoli se někam stěhuje, stěhuje se s ním i jeho máma. Vztah s maminkou je pro něj velmi důležitý a několik jeho partnerek už na to doplatilo. 

Leonardo sám dává velmi často najevo, že svou matku neskonale obdivuje. Aby také ne, kdo jiný než jeho milovaná maminka, by svého synka vozila každý den tři hodiny do jiného města, aby byl v "lepší škole". Jakmile se rozhodl, že chce být hercem, vozila ho po všech konkurzech a brala v práci přesčasy i vedlejšáky, aby svému synkovi mohla zaplatit vše, co bylo potřeba. Od kostýmů pro divadelní role ve školním souboru až po propagační fotografie a jízdenky na autobusy a vlaky, které musel platit za cesty na svá první natáčení. 

Irmelin Indenbirken provdaná DiCaprio, je pro svého syna zkrátka modla a tak se snaží jí to nyní, kdy jen za pozdrav dostane zaplaceno, všemožně splácet. A maminka si ostatně slávy svého jediného synáčka užívá. Leo svou mamču bere na každé předávání cen a to klidně na úkor své momentální partnerky. Kupuje jí drahé věci a jakmile se někam přestěhuje, zařídí vše pro to, aby maminka bydlela maximálně pět minut pěšky od něj. A i přesto jí vždy neopomene zařídit pokoj přímo ve svém domě, kdyby u něj náhodou chtěla přespat. 

"Je to trochu trapné, ale vždycky když se vrátím z natáčení mimo domov, maminka na mě čeká doma s mými milovanými zapečenými těstovinami s brokolicí. Pak si zbytek dne povídáme o tom, jaké bylo natáčení, co mezitím dělala ona a většinou si večer pustíme nějaký film. Já jdu pak spát a musím se přiznat, že po návratu z natáčení jsem schopný spát klidně i patnáct hodin v kuse, dokud mě ráno nevzbudí vůně koláče z kuchyně. Maminka mi připraví kakao a jablkový koláč, který jsem miloval už jako dítě. Myslím, že tohle uvítání z natáčení budu milovat dokud to půjde," směje se herec. 

Je dost možné, že právě jeho intenzivní vztah s maminkou je důvod, proč se stále ještě neoženil. Málokterá žena by snesla, aby její partner po návratu z dlouhého natáčení trávil čas se svou matkou namísto s ní a to, že Leo tento postup praktikoval i v době, kdy měl přítelkyně. Ať už šlo o Bar Rafaeli nebo Blake Lively. Jeho maminka je také hlavním měřítkem pro Leovy partnerky. Pokud dáma neprojde přes maminku, nemá šanci. A Leova maminka by si k němu představovala určitě jiný typ ženy, než jakými je její syn obklopen. 

Inu necháme se překvapit, zda se někdy dočkáme pana a paní DiCapriových, nebo navždy bude jen TEN Leo, osamělý starý mládenec, s hromadou cen a maminkou po boku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky