Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nová řada Stardance začne již brzy: Čeká na nás mnoho novinek!

Desátá řada Stardance se blíží!
Desátá řada Stardance se blíží!
Zdroj: profimedia
Desátá řada Stardance se blíží!

Stardance se po roční pauze opět vrací na televizní obrazovky. A výběr tanečníků - profesionálních i z řad celebrit - je skutečně pestrý.

Moderátoři jsou základ

Taneční soutěž Stardance už podesáté zpestří českým divákům pochmurné podzimní večery. Pořad se těší ohromné sledovanosti nejen díky brilantní moderátorské dvojici. Marek Eben je ztělesněním chytrého a milého humoru, který umí vypíchnout přesně to podstatné. Neurazí, ale "jen" pobaví. Tereza Kostková ho příjemně doplňuje a občas hodí do placu poznámku, které se její kolega s radostí chytí.

Všechno v novém

Po devíti kláních se tvůrci rozhodli pro malou obměnu. Komplet se podle všeho obmění profesionální tanečníci. V centru dění zůstal jen Jan Onder, který má důležité slovo při castinzích i tvorbě choreografií. Šanci dostali profesionální tanečníci, kteří mají jediný úkol - vehnat na parket novou a dravou krev.

Nefér hra

Minulý rok se stal vítězem Jiří Dvořák, který porazil Pavlu Tomicovou a Davida Svobodu. Velké vlny nevole ale vzbuzovalo zjištění, že známý herec byl v nesporné výhodě, protože měl za sebou tvrdou taneční průpravu.

Jiří Dvořák poslední řadu vyhrál.

Kolem jmen účinkujících se každoročně dělají velké cavyky a do poslední chvíle je seznam obestřen tajemstvím. Letos se ale konečný výběr skutečně povedl.

Zajímavý výběr

Jako první a jedno z největších lákadel se objevila Gábina Koukalová. Slavná biatlonistka, která svou sportovní kariéru pověsila na hřebík, zatoužila po pohybu a dril na tanečním parketu přišel vhod. Dozajista bude největší ozdobou celé soutěže a jsou do ní vkládány velké naděje. Dosáhne na metu nejvyšší?

Jejími kolegy se po dobu několika týdnů stanou:

  • Jakub Vágner - profesionální rybář
  • Radka Třeštíková - spisovatelka
  • Tonya Graves - zpěvačka
  • Xindl X - zpěvák a textař
  • Nora Fridrichová - moderátorka
  • Matouš Ruml - herec
  • Miroslav Hanuš - herec
  • Veronika Kubařová - herečka
  • Karel "Kovy" Kovář - youtuber

Tonya Graves

Ani omylem!

Mohlo by se zdát, že účast ve Stardance je snem českých celebrit a způsob, jak se zviditelnit a na čas nakopnout svou kariéru. Jsou ale i tací, kteří o slávu díky tanenčímu parketu nestojí. Letos se mezi nimi objevil čerstvě ženatý Libor Bouček, do trenéra zamilovaná Simona Babčáková, herečka Klára Melíšková nebo článek ze "3 v 1" Nikol Štíbrová, kteří svou účast v soutěži z nějakého důvodu zatím odmítají. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky