Je známý svou bezprostředností, vždy řekne, co si zrovna myslí, a má skutečně velký smysl pro humor. Herec Zdeněk Godla před několika lety přišel ke slávě jak slepý k houslím, televizní nadšenci si jej ovšem okamžitě zamilovali. Kromě seriálu Most! se objevil například také v Ordinaci v růžové zahradě 2. Nyní se svou taneční partnerkou Terezou Pruckovou bojuje o přízeň poroty a diváků v nejnovější řadě úspěšné show StarDance …když hvězdy tančí. „Bojuje” je ovšem možná poněkud nadnesené slovo. Právě diváci jeho prozatím první vystoupení vnímají s rozporuplnými pocity.

Kdyby měl alespoň snahu…

Už během sobotního vysílání první epizody taneční soutěže vzali naštvaní diváci sociální sítě útokem a na Godlovi nenechali nit suchou. „Podobně jako když tam byl Schmitzer, Pavlásek a podobně. Připadá mi nespravedlivé, aby postupoval někdo jen proto, že s ním je sranda, a ne proto, že skvěle tančí. Doufám, že se pan Godla bude aspoň trochu snažit,” uvedla pod snímek Godly a Pruckové na oficiálním Instagramu soutěže jedna z komentujících. „Kdyby měl aspoň snahu, ale ten na to fakt prdí a beztak se modlí, ať vypadne. Honorář už asi dostal,” přidala se další.

„Lituji Terezku, s kým musí tancovat. Taková výborná tanečnice. Komentování pana Godly vtipné nebylo vůbec,” rozčilovala se jiná fanynka relace. Jiní ve svých reakcích dokonce hovořili o tom, že obsazení Zdeňka Godly do StarDance bylo degradací vynikajícího pořadu.

Godla ani nevěděl, do čeho jde

A rozzuřeným divákům zřejmě nepřidá ani fakt, že sám herec v době, kdy mu přišla nabídka na účinkování ve StarDance, netušil, o co se vlastně jedná. „Ve StarDance mě přakvapilo všechno, protože jsem si myslel, že se ve StarDance zpívá. Myslel jsem si, že je to pěvecká soutěž. Že to tak není, jsem se dozvěděl až na tréninzích,” smál se Godla v rozhovoru pro Expres. Snad v sobě tedy probudí tanečního boha a v příštím epizodách všem dokáže, že je ve StarDance právem…

Fanoušci se zlobí na Českou televizi, že obsadila Zdeňka Godlu do StarDance:

Související články