Poslední finálový večer se stal osudným pro cukráře Josefa Maršálka a jeho krásnou taneční partnerku Adrianu Maškovou. Na verdikt si při rozstřelu počkal s kajakářem Vavřincem Hradilkem, který nakonec v soutěži pokračuje. A přestože to hvězda pořadu Peče celá země bral sportovně, v kolektivu soutěžících bude chybět, a to nejen proto, že všechny zásoboval pochutinami, ale také pro svou skvělou náladu, kterou rozdával všem kolem.

Páry v osmém kole tančily hned dvakrát, a to tentokrát slowfox, quickstep, cha cha a také současný tanec se skupinou, ve kterém hrála roli také akrobacie. Porotkyni Tatianu Drexler, kterou skolila nemoc, pro jednou zastoupil bývalý porotce - tanečník a Václav Kuneš.

Spekulace o nové lásce

Velkou pozornost tentokrát vzbudila herečka Darija Pavlovičová a její taneční partner Dominik Vodička. Jejich fanoušci si totiž všímají, že to mezi dvojicí pořádně jiskří, a to nejen na parketu, ale také lidsky. Talentovaný tanečník je ovšem ženatý a doma má jen pár měsíců staré miminko. Spekulace, že je mezi nimi něco víc, podporuje také fakt, že Vodičkova manželka zatím ani jednou nedorazila na přenos, aby svému muži fandila.

“Manželka nemůže přijít, ale koukají se synem v televizi. Chodí mi fandit mamka a ségra,” vysvětlil nicméně Dominik Vodička s úsměvem. “Reagovat nemá smysl, aby se ještě nerozjela větší diskuze. Jen se tomu směju. Manželce to asi částečně vadí, ale je naštěstí z konzervatoře a divadla, takže jsme na to zvyklí. S ženami pracuji dvacet let,” dodal na vysvětlenou pro server Aha! tanečník.

“Už jsem tohle zažíval s Verčou Kubařovou. Když se dva lidi na sebe usmívají, v televizi to možná evokuje, že k sobě mají blíž. Ale jsme jen výborní přátelé,” uzavřel celou domnělou kauzu Dominik Vodička.

Na hory se Hradilek nepodívá

Jediné, co by mohlo pokazit dobrou náladu soutěžících, jsou skutečně náročné tréninky, ze kterých není úniku. Vavřinec Hradilek kupříkladu doufal, že by si mohl na chvíli orazit na horách, kde se právě začíná lyžovat. Bohužel se ale pořádně přepočítal. Jeho taneční parnerka mu totiž riskování na sněhu zatrhla a místo toho mu naordinovala další tréninky.

Zimní radovánky si tak užívá Hradilek alespoň doma na zahradě se svými dvěma dcerami, Sarou a Kaylou. Ty má se svou milovanou manželkou, která je výbornou oční lékařkou.

Související články