Minulou sobotu byl letos poprvé v zákulisí StarDance prostor na slzy dojetí a stesk. Klání o krále nebo královnu tanečního parketu totiž opustil první soutěžní pár - David Prachař a Zuzana Nováková Šťastná. Vzhledem k tomu, že byl herec nejstarším účastníkem pořadu, zaslouží si i tak uznání, protože se nelehkého úkolu pustit se do pravidelných velmi náročných tréninků zhostil se ctí.

Konec v soutěži si vyžadoval pořádnou oslavu na rozloučenou, a tak to David Prachař na následné afterparty pořádně roztočil. “Tak pro mě jsou to nepříjemný i příjemný pocity dohromady, nepříjemný v tom smyslu, že už nezažijeme tu hezkou atmosféru, ale příjemný, že jsme všechno dělali se ctí, láskou a s nasazením,” okomentoval, jak se ohledně konce v show cítí, pro server Blesk.

Sázky na Evu Adamczykovou

Příští víkend přinese jednu novinku, a to změnu vysílacího času. Protože Česká televize v den státního svátku 28. října bude vysílat speciální program, koná se StarDance teprve v neděli. Třetí soutěžní večer ale bude zachovávat svátečního ducha. Proto si soutěžící páry připraví svá taneční čísla výhradně za doprovodu českých a slovenských hitů.

Tančit se budou tři tance, a to jive, quickstep a rumba, takže fanoušci pořadu si jistě přijdou na své, ať již preferují jakýkoli styl tance. Již nyní je přitom zřejmé, že se taneční páry opravdu poctivě připravují, což dokládají také fotografie ze zákulisí pořadu.

V minulém kole nejvíce zabodovala modelka Iva Kubelková, kterou do publika přišla podpořit dcera Natálie Jirásková a její partner Adam Mišík. Sázkové kanceláře nicméně jako nejpravděpodobnější vidí vítězství olympioničky Evy Adamczykové.

Související články