Po roční pauze se před čtyřmi týdny konečně na televizní obrazovky vrátila veleúspěšná show StarDance se zbrusu novou jedenáctou řadou. Ta měla světlo světa spatřit již v loňském roce. Kvůli pandemii koronaviru ji ovšem tvůrci odložili až na ten letošní. Jen ale co jedenáctá série začala, postihl její natáčení zásadní problém. Moderátorka Tereza Kostková se nakazila covidem a třetí epizoda se proto nesla v úplně jiném duchu. Kromě toho, že v ní pochopitelně chyběla sama Kostková, natáčení se kvůli karanténě nesměli zúčastnit ani ti, jež nebyli očkováni. A mezi ty patřila i herečka Simona Babčáková.

V pátek náročný trénink, v sobotu nečekaný konec

S o to větší radostí diváci čekali na čtvrtý díl, který měl, díky vyléčení moderátorky a také skončení karantény pro všechny ostatní, pokračovat tak, jak byli fanoušci zvyklí. Radost z toho, že byla Kostková opět na obrazovce a vedle Marka Ebena přivítala diváky u sledování další epizody, ale brzy vystřídaly zklamání a smutek.

„Ani nevíte, jak ráda vás vidím a jak jsem se na vás těšila," vítala se s diváky na začátku přenosu Tereza Kostková. „Doufala jsem, že to bude návrat bez jediného mráčku, ale zase ne,” řekla hned v úvodu Kostková. „Simona Babčáková onemocněla, a tak s Martinem Prágrem podle pravidel nemohou v soutěži pokračovat,” šokoval všechny Marek Eben.

Fanoušci smutní

Náhlý konec Babčákové a Prágra, kteří podle mnohých patřili mezi největší favority soutěže, zaskočil všechny. Ještě v pátek herečka na sociální síti zveřejnila video z tréninku, v sobotu pak v soutěži nečekaně skončila. A divákům to pochopitelně připadá přinejmenším zvláštní. „Simonko, škoda, že už nebudete ve StarDance. Fandím vám všem, co tam byli z Comebacku. Něco mi na tom smrdí, ale co. Mějte se krásně,” rozloučila se s Babčákovou na sociální síti jedna z fanynek. Další v komentářích spekulovali o tom, zda za jejím koncem ve StarDance náhodou nestojí fakt, že není herečka očkovaná. Česká televize však více její konec v soutěži nekomentovala.

„Licenční pravidla od BBC nám nedovolují, aby v soutěži pokračovali, jedná se totiž o jejich druhou absenci. S dalším párem se rozloučíme i na konci pořadu, vyřazování musí proběhnout standardně,” uvedla akorát ČT v průběhu vysílání čtvrté epizody na sociální síti. Na konci vysílání pak soutěž opustili také Zdeněk Godla a Tereza Prucková.

Simona Babčáková a Martin Prágr nečekaně opustili StarDance:

Související články